• Культура RSS

  • Ім’ям науковця з Тернополя назвали зірку

   Ім’ям науковця з Тернополя назвали зірку

   У галактиці Чумацький Шлях одна зірка названа на честь науковця з Тернополя. Мова йде про доктора медичний наук, професора й академіка Івана Сміяна. Відповідний сертифікат ювіляру вручили під час урочистостей з нагоди його 90-ліття.

  • На Маланки купаються у річці і носять…стокілограмові костюми

   На Маланки купаються у річці і носять…стокілограмові костюми

   Перші тижні січня – гарна нагода згадати традиції. А в українців їх дуже багато. І у кожного регіону є свої особливості. Зокрема надзвичайно колоритно святкують Маланку у Чернівецькеій області. У Вашківцях Вижницького району існує столітня традиція зустрічі Маланки і Старого Нового року.

  • Етнофестиваль «Різдво у Луцьку» відбувається вже втринадцяте

   Етнофестиваль «Різдво у Луцьку» відбувається вже втринадцяте

   Сьогодні, 12 січня,  на Театральному майдані міста  розпочався тринадцятий міжнародний етнофестиваль «Різдво у Луцьку». Послухати колядки зібралися містяни, а зі сцени  лунали унікальні старовинні та сучасні пісні і віншування від учасників фестивалю.

  • Врятовані волинськими митниками культурні цінності поповнили експозиції національних музеїв

   Врятовані волинськими митниками культурні цінності поповнили експозиції національних музеїв

   За рішенням Експертно-фондової ради при Міністерстві культури України з питань безплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, повернених  в дохід держави, врятовані волинськими митниками старожитності стали  експонатами  національних музеїв.

  • Книгу із «секретом» від Богдана Шиби отримав волинський музей

   Книгу із «секретом» від Богдана Шиби отримав волинський музей

   Напередодні Нового року Луцький міський екс-голова Богдан Шиба передав в дарунок Волинському краєзнавчому музеї цінні діаспорні видання документів і матеріалів з історії УПА, УГВР та АБН, два томи із серії Літопис Української Повстанської Армії. Про це повідомляє Музейний простір Волині.

  • Музей історії сільського господарства Волині просить допомоги

   Музей історії сільського господарства Волині просить допомоги

   До депутата Волинської обласної ради Віталія Заремби звернулась дирекція Музею історії сільського господарства Волині. Про це йдеться в запиті депутата до голови ОДА, -повідомляє прес-служба облради.. "За 12 кілометрів від обласного центру в смт.

  • Скарби, яких не маємо права розгубити

   Скарби, яких не маємо права розгубити

   Недавно вийшла в світ книжка львів’янки Лесі Рупняк «Чари Різдвяної ночі», до якої увійшли однойменна повість, а також вертепні драми та обрядові святвечірні та різдвяні страви, записані авторкою в різних регіонах України. Своєрідна енциклопедія різдвяно-новорічної обрядовості.

  • Кандидати в президенти зобов'язані будуть надати сертифікат про знання української

   Кандидати в президенти зобов'язані будуть надати сертифікат про знання української

   Кандидатам в народні депутати України не потрібен буде сертифікат, який засвідчує знання української мови, проте кандидати в президенти зобов'язані будуть надати такий документ.

  • Юний волинянин –переможець двох Всеукраїнських конкурсів

   Юний волинянин –переможець двох Всеукраїнських конкурсів

   Андрій Ковальський, вихованець Любомльського Будинку школяра, успішно виступив на фестивалі-конкурсі «Сяйво Первоцвітів» та XV вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KYIV ART TIME». Про це повідомляє Район Любомль.

  • За «Різдвяним дарунком»- до музею волинської ікони

   За «Різдвяним дарунком»- до музею волинської ікони

   18 грудня в Музеї волинської ікони відкрилася   виставка-продаж «Різдвяний дарунок». Це спільний проект Музею, Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та Волинської обласної служби зайнятості.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!