• Здоров’я RSS

  • Цілющий сік для фронтовиків роблять на Тернопільщині

   Цілющий сік для фронтовиків роблять на Тернопільщині

   На Тернопільщині роблять цілющий сік для фронтовиків. Аби напій вийшов справді вітамінний, спеціально заготовляють у селян свіжі овочі та фрукти, тоді пропускають їх через соковитискач, розливають у бутлі й возять на передову. Добру справу започаткував Юрій Пухайло, який сам пройшов пекло війни.

  • Схуд на 132 кілограми

   Схуд на 132 кілограми

   Мешканець міста Кам’янець-Подільський Аркадій Василишин переміг у шостому сезоні шоу «Зважені та щасливі», скинувши 132 кілограми! При зрості 184 см Аркадій важив 235 кілограмів. На проекті йому вдалося схуднути на 132 кілограми. Зараз його вага становить 103 кілограми.

  • Вийняли з утроби і зробили операцію

   Вийняли з утроби і зробили операцію

   У США дівчинка народилася два рази. Як виявилося, перш ніж дати «остаточно» з’явитися на світ, на 12-му тижні вагітності матері лікарі вже витягали маля з утроби жінки! Плоду… робили операцію.

  • Найгірше жінки виглядають у середу — науковці

   Найгірше жінки виглядають у середу — науковці

   У суспільстві прийнято вважати, що п’ятниця – це початок вихідних, тому в цей день слід розслабитись, та проводити його максимально приємно. Але мало людей замислюються про те, що вміти відпочивати слід не лише під кінець тижня, адже фахівці довели цікавий факт.

  • Рецепти від імпотенції, проблем із зором та багатьох хвороб передала баба-знахарка

   Рецепти від імпотенції, проблем із зором та багатьох хвороб передала баба-знахарка

   Микола Середа з міста Воловець на Закарпатті знається на травах. Цьому його ще з дитинства навчали рідні баба та дід, які були знахарями. До них по допомогу їхали і прості селяни, і партійні начальники з усієї Західної України.

  • Ліки, що блокують розмноження ВІЛ

   Ліки, що блокують розмноження ВІЛ

   Іспанські науковці створили ліки, які здатні блокувати розмноження ВІЛ в організмі, а також майже повністю виключають можливість передачі інфекції статевим шляхом.

  • Незабутній Новий рік у «Лісовій пісні»

   Незабутній Новий рік у «Лісовій пісні»

   На Волині – справжня зима. Сніжок припорошує ліси та поля, міста і села, мороз сковує водойми. А Шацькі озера застигли просто у неймовірній красі! Саме тут, у царстві розкішної природи, розкинувся санаторій «Лісова пісня».

  • Дошкуляє тиск? Допоможе буряк

   Дошкуляє тиск? Допоможе буряк

   «На пенсію худо-бідно ще якось прожити можна. Але за однієї умови – не тратити гроші на ліки. Дуже вони вже дорогі», – сказала в одній з розмов наша читачка. Вартість медикаментів справді «б’є» по кишені. Але в окремих випадках на них можна трохи зекономити.

  • Для здорового серця — 30 мільйонів євро!

   Для здорового серця — 30 мільйонів євро!

   Волинь увійшла в активну стадію втілення проекту, що покликаний кардинально поліпшити ситуацію із серцево-судинними захворюваннями. На реалізацію такого масштабного задуму Світовий банк реконструкції та розвитку передає на охорону здоров’я Волині 30 мільйонів євро.

  • Провели унікальну операцію

   Провели унікальну операцію

   В Ужгороді вперше провели надзвичайно складну операцію на серці. У паці­єнтки звужений аортальний клапан з ускладненням. Робота тривала п’ять годин. Зазвичай людей з цим діагнозом лікують за кордоном. В Україні такі операції роблять лише двічі-тричі на рік.


© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!