• Здоров’я RSS

  • Які зарплати у луцьких сімейних лікарів

   Які зарплати у луцьких сімейних лікарів

    Зарплати лікарів первинної ланки у Луцьку  після початку реформування первинної медичної допомоги досягають 19 тисяч гривень. Про це йдеться у звіті управління охорони здоров'я на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради.

  • Благодійна медична ініціатива відомого лікаря з Волині

   Благодійна медична ініціатива відомого лікаря з Волині

   Відомий хірург з Волині готовий безплатно оперувати дітей з дефектом «заячої губи». Клініка Валіхновського почала співпрацю з однією з найпотужніших медичних фундацій світу – «Harvard Medical School».

  • Ковельські хірурги провели надскладну операцію на обличчі

   Ковельські хірурги провели надскладну операцію на обличчі

   Хірурги Ковельського територіального медичного об’єднання успішно провели складну операція на обличчі молодій жінці з приводу аденоми привушної слинної залози великих розмірів.

  • На день народження подарувала синові… звуки

   На день народження подарувала синові… звуки

   Матвійку Стрільчуку з міста Дубна Рівненської області трохи більше двох років. Активний малюк жодної хвилини не сидить на місці. А щойно чує музику, одразу ж тягне маму Оксану у танок. Важко повірити, що ще кілька місяців тому хлопчик зовсім не чув.

  • Замість віагри – цілющі матраци!

   Замість віагри – цілющі матраци!

   Екологічно чисті матраци для друзів виготовляє тернопільський майстер Тарас Підгайний. Вони вироблені зі звичайного очерету, проте допомагають зберегти правильну поставу та покращують сон. Це підтверджують лікарі.

  • Уражені раком кістки… вирізають, варять і ставлять на місце!

   Уражені раком кістки… вирізають, варять і ставлять на місце!

   У Львові хірурги провели унікальну операцію дитині, хворій на рак. Пухлиною була уражена стегнова кістка. Вони видалили хвору частину, тоді проварили її у спеціальному розчині, всередину вставили фрагмент здорової кістки ноги і всю конструкцію встановили на місце!

  • В Україні з'явилися перші електронні медкарти

   В Україні з'явилися перші електронні медкарти

   "З 1 березня в тестовому режимі працює електронна медична картка. Вона доступна сімейним лікарям, терапевтам і педіатрам тих медустанов, які підключені до електронної системи охорони здоров'я і мають контракт з Національною службою здоров'я".   Про це повідомила у себе в Facebook в. о.

  • Волинський госпіталь отримав медобладнання від «Нафтогазу»

   Волинський госпіталь отримав медобладнання від «Нафтогазу»

   Обстежувати зір волинським військовим будуть на обладнанні, придбаному за кошти працівників НАК «Нафтогазу».

  • Живе на світі завдяки санаторію «Лісова пісня»

   Живе на світі завдяки санаторію «Лісова пісня»

   У волинську оздоровницю чоловік з Донецька їздить уже 40 літ! Цілюще повітря, предвічний сосновий ліс, що підступає до унікального озера Пісочне. Саме серед такої розкішної поліської природи розкинувся знаменитий на всю Україну санаторій «Лісова пісня».

  • Луцький військовий госпіталь оновився

   Луцький військовий госпіталь оновився

   У Луцькому військовому госпіталі, приміщення якого побудоване ще 1729 року,   проведено капітальний ремонт спільної операційної травматологічного й хірургічного відділень, стоматологічного кабінету, закуплено дороговартісне медичне обладнання.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!