• Закарпаття RSS

  • Зарізав рідного дядька

   Зарізав рідного дядька

   У Перечинському районі було виявлено труп чоловіка з тридцятьма ножовими пораненнями. В убивстві запідозрили шістнадцятирічного небожа загиблого. На допиті юнак розповів, що дядько шукав у його хаті алкоголь і цигарки, а не знайшовши, став кричати і нецензурно лаятися.

  • З водосховища вибирали сміття

   З водосховища вибирали сміття

   Коли у Вільшанському водосховищі, що на межі Міжгірського й Хустського районів, спустили воду для чергового профілактичного огляду гідроспоруди, чиновники жахнулися, побачивши гори сміття.

  • Виходець із Закарпаття шиє костюми американським президентам

   Виходець із Закарпаття шиє костюми американським президентам

   Ім’я кравця американських президентів Мартіна Грінфільда не сходить зі сторінок преси й телеекранів, проте в рідному селі Павлове Свалявського району Закарпатської області про нього не знають. Максиміліан Грунфельд народився на Закарпатті у серпні 1928 року.

  • Закарпатець у Єгипті врятував австрійську туристку від акули!

   Закарпатець у Єгипті врятував австрійську туристку від акули!

   52-річний житель Ужгорода Михайло Волошин тільки приїхав на єгипетський курорт Марса-Алам і відразу став героєм. Після прильоту взяв відеокамеру і разом з дружиною подався знімати рибок у морі. Неподалік плавала група туристів з Австрії.

  • Американці інвестують 100 мільйонів в українське золото

   Американці інвестують 100 мільйонів в українське золото

   Американська компанія Avellana Gold розробила проект з видобутку  золотої та  золото-поліметалічної руди на Закарпатті, в який планує інвестувати близько 100 мільйонів доларів. Про це повідомляє Держгеокадастр.

  • Через власні магазини продавали підроблені мийні засоби

   Через власні магазини продавали підроблені мийні засоби

   Господині, які купують у супермаркетах пральні порошки і мийні засоби, навіть і не підозрюють, що можуть придбати підробку. Адже підприємливі українці вміють підхімічити все, аби лиш отримати із цього зиск. Це підтвердила чергова спецоперація правоохоронців на Закарпатті.

  • Старостував на тисячі весіль

   Старостував на тисячі весіль

   І заробив аж… три рушники, якими обв’язують дружбу Василь Маровді із закарпатського села Керецьки Свалявського району старостує вже понад тридцять років. За цей час сумлінно веде записи, де, коли, в кого вів забаву. На сьогодні нарахував аж 1050 весіль!

  • Найбільший персик шукали на Закарпатті

   Найбільший персик шукали на Закарпатті

   У селі Бене Берегівського району знову відбувся фестиваль персиків. У цьому населеному пункті здавна займаються садівництвом. Але до участі у змаганнях були допущені тільки ті, хто збирає не менше п’яти тонн соковитих плодів. Лише троє господарів боролися за перемогу.

  • Дитину понесло течією

   Дитину понесло течією

   12-літня дівчинка разом з мамою відпочивали на річці Боржава поблизу села Верхні Ремети Берегівського району. Дівчинка бовталася на мілководді, а мати сиділа на березі. Раптово дитину підхопила течія і почала нести на середину річки.

  • Видавала з себе матір-одиночку, тепер має компенсувати державі майже 15 тисяч

   Видавала з себе матір-одиночку, тепер має компенсувати державі майже 15 тисяч

   На Закарпатті дільничні офіцери поліції виявили факти порушень законодавства України при отриманні допомоги на дітей одинокими матерями.


© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!