• Регіони RSS

  • Найстаріший ветеран пив із Брежнєвим сто грам

   Найстаріший ветеран пив із Брежнєвим сто грам

   Один з найстарших жителів села Яловичі Млинівського району Василь Матусевич знаний та шанований чоловік у селі. Він – фронтовик, а його дружина Ніна, на жаль, нині покійна, була депутатом Верховної Ради УРСР з 1967 по 1971 роки.

  • У Херсоні затримали офіцера СБУ, який мастурбував на дитячому майданчику

   У Херсоні затримали офіцера СБУ, який мастурбував на дитячому майданчику

   15 вересня близько 15:30 на одній з центральних вулиць Херсона співробітники патрульної поліції затримали підполковника Головного управління СБУ в АР Крим (підрозділ нещодавно створений і працює у Херсоні). Чоловік втікав від працівників поліції і загубив службове посвідчення.

  • Диво-візок їде швидко, як машина

   Диво-візок їде швидко, як машина

   У Луцьку на вулицях звертають увагу на незвичайний інвалідний візок, який не відстає від потоку машин. Уже 15 років він замінює Івану Тарасюку-Долгорукому ноги. Іван Миколайович чесно зізнається, що у своїй біді винен сам: – Це трапилося на Різдво.

  • Приїхав на Волинь холостяком, а повернувся в Америку одруженим

   Приїхав на Волинь холостяком, а повернувся в Америку одруженим

   Адаму навіть не снилося, що він знайде дружину аж на іншому кінці світу. Не думала й Оксана Дорошук з Люблинця Ковельського району, що вийде заміж аж в Америку. Тим паче цього не сподівалися її батьки. Адже син збудував хату поруч з батьківською, менша донька живе у Луцьку.

  • Потомствені комбайнери

   Потомствені комбайнери

   Дід, батько, тесть, дядьки, сини, брати, внуки, хресний – велика династія хліборобів Як по-справжньому пахне житній колос, найкраще знає той, хто працює в полі. У родині Шостаків з Рівного Любомльського району – вже третє покоління комбайнерів.

  • Екстрасенс зцілює від порчі і бачить долю по зірках

   Екстрасенс зцілює від порчі і бачить долю по зірках

   Більше тридцяти років займається екстрасенсорикою Сергій Власюк із села Руда Любомльського району. Багатьом допоміг здолати хвороби та життєві негаразди. А ще він член Спілки козаків України «Військо Запорозьке». Захоплюється астрономією і дуже любить пірнати з аквалангом.

  • Жінка, яка купається в добрі, не шанує чоловіка

   Жінка, яка купається в добрі, не шанує чоловіка

   Весіляни їли-співали, а дідові ті наїдки у душу не лізли. Зіпершись на палку, сидів на лавці і спересердя поглядав на наречених. Тарасик заглядає в очі тій розмальованій молодусі, а вона ще й фиркає, копилить губи, шипить, як зміюка. І це на весіллі! А що ж буде далі?!

  • Самітник 18 літ живе у лісі

   Самітник 18 літ живе у лісі

   Сюди, у хатинку без світла, втік, щоб не бути тягарем для сім’ї Високий та стрункий, наче волинські сосни, чоловік знайшов прихисток саме між цих дерев, подалі від людського ока. Вісімнадцять років Микола Стасюк прокидається під пташиний щебіт і засинає від легкого шурхоту вітру за вікном.

  • Найбільше коштів Смолигівській громаді приносить не швейцарський завод

   Найбільше коштів Смолигівській громаді приносить не швейцарський завод

   Однією з перших об’єднаних громад на Волині стала Смолигівська у Луцькому районі. Її створили ще у жовтні 2015 року. Це громада невеликих сіл: Смолигова, Хорохорина, Дубичанського, Сарнівки, Барвінка і Михайлівки. Зміни люди уже відчули.

  • Чи зараховується допомога по безробіттю до страхового стажу?

   Чи зараховується допомога по безробіттю до страхового стажу?

   Минулорічна пенсійна реформа значно посилила вимоги до наявності страхового стажу у людини. Так, уже з початку цього року, щоб отримати пенсію за віком, потрібно мати мінімум 25 років стажу, поступово цей показник збільшуватиметься до 35 років.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!