• Регіони RSS

  • Жінка з Волині оздоровилася за унікальною методикою монаха

   Жінка з Волині оздоровилася за унікальною методикою монаха

   Лариса Видрич із села Велимче Ратнівського району почала втрачати зір через відшарування сітківки ока, дошкуляли й інші хвороби. Однак традиційні методи лікування бажаного результату не давали.

  • Покинула маму заради непутьового тата

   Покинула маму заради непутьового тата

   – Вам не в хірургію треба, шановна, а в пологовий! – загадково-знущально посміхнувся лікар приймального відділення юній пацієнтці, яку щойно привезла карета «швидкої» з апендицитом.

  • Завідує фермою вже 33 роки

   Завідує фермою вже 33 роки

     Дій активно! Живи позитивно!   Ця красива жінка – і керівник, і ветеринар, і лаборант Вирушаючи у Здомишель Ратнівського району, сумнівалася, що досі існують колгоспи.

  • Трьох синів похоронила, а четвертий уже рік не приїжджає…

   Трьох синів похоронила, а четвертий уже рік не приїжджає…

   Замолоду Марію Будник зі Сколобова, що у Хорошівському районі, знали у навколишніх селах. Жінка працювала ветеринаром у місцевому колгоспі. Тепер про неї там практично забули. Допомагають і розраджують бабусю хіба внучки, доньчині діти, приїжджаючи в її самотню оселю.

  • «Олицькому агробуду» – 60 літ

   «Олицькому агробуду» – 60 літ

   Не кожне село сьогодні може похвалитися, що на його території є будівельна фірма. Залісоче Ківерцівського району – може. Уже 60 років тут діє ТзОВ «Олицький агробуд». Днями підприємство якраз відзначає свій ювілей.

  • Мамині очі сняться мені й досі

   Мамині очі сняться мені й досі

   Хоч її немає на світі вже чверть століття Днями буде двадцять п’ять літ, як не стало найдорожчої на землі людини – моєї матері Афанасії Хотимчук. Здавалося, мав би час загоїти чи хоч притупити душевний біль, рани втрати. Та ні.

  • 80-річні втратили право мати доглядачів

   80-річні втратили право мати доглядачів

   З 20 березня 2019 року доглядачам інвалідів І групи або ж людей, котрі досягли 80-річного віку, держава перестане платити гроші. Таку постанову видав Кабінет Міністрів.

  • Волиняни отримують найнижчі пенсії

   Волиняни отримують найнижчі пенсії

   За перші три місяці цього року середня пенсія українців зросла на 253 гривні і становить 2 тисячі 899 гривень. Проте у різних областях цей показник суттєво різниться, і в більшості регіонів вона нижча за середньоукраїнську.

  • «​Золота»​ цибуля ціною очі ріже

   «​Золота»​ цибуля ціною очі ріже

   Наші овочі дорожнечею переплюнули апельсини та банани Перед Великоднем більшість господинь з неприємним подивом оцінювали на ринках та у магазинах полиці з вітчизняними та заморськими овочами-фруктами.

  • Розстріляли фермерів

   Розстріляли фермерів

   9 травня у селі Шипинки Барського району на Вінниччині зранку виявили тіла подружжя: 47-річного Едуарда та 42-річної Юлії. Це місцеві фермери, які займалися вирощуванням яблук. Вбивство зафіксували камери.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!