• Регіони RSS

  • Тероризував поліцейських Донеччини… порнухою

   Тероризував поліцейських Донеччини… порнухою 

   Кілька років працівники поліції Донеччини отримували на свої сторінки у соціальних мережах та мобільні телефони фото та відеоматеріали порнографічного характеру. Загалом таку розсилку отримували понад десяток поліцейських. До пошуку зловмисника залучили фахівців кіберполіції.

  • Водила українську козу до білоруського козла на любов

   Водила українську козу до білоруського козла на любов

   Волинське село Кошари Шацького району стоїть на кордоні трьох держав: України, Білорусі та Польщі. Що цікаво, лінія розмежування проходить на краю села, впритул до сільських хатин. Коли «Вісник+К» завітав до Кошар, до нас зійшлося чи не півсела.

  • Покинула Київ заради волинського села

   Покинула Київ заради волинського села

   Засновниця елітної школи іноземних мов садить картоплю і плідно займається наукою Подружжя Гергелів дуже відоме й шановане у столиці.

  • На 50-річчя батькові донька замовила його… вбивство

   На 50-річчя батькові донька замовила його… вбивство

   У Ромейках Володимирецького району досі пам’ятають той жахливий жовтневий день 2012 року. 17-річний місцевий хлопець пішов у ліс по гриби і знайшов спалені рештки людини.

  • На день народження подарувала синові… звуки

   На день народження подарувала синові… звуки

   Матвійку Стрільчуку з міста Дубна Рівненської області трохи більше двох років. Активний малюк жодної хвилини не сидить на місці. А щойно чує музику, одразу ж тягне маму Оксану у танок. Важко повірити, що ще кілька місяців тому хлопчик зовсім не чув.

  • Поїхав з Майдану на Донбас у 19 років

   Поїхав з Майдану на Донбас у 19 років

   А у двадцять повернувся додому… у домовині Уже другий рік 14 березня в Україні відзначають День добровольця. Саме цього дня п’ять років тому перші 500 майданівців прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

  • Зі світу звели… кошенята на груші

   Зі світу звели… кошенята на груші

   Дід Гриша останнім часом дуже подався. Здавалося, час не лише зморшками боронував обличчя, а й страшенно порубцював його душу. Став зовсім мовчазним, відлюдькуватим. У побляклих очах не світилося життя. Був першим жартівником  на селі Замолоду Гришка був першим веселуном на селі.

  • Мати Божа на черешні, яку посадив майданівець

   Мати Божа на черешні, яку посадив майданівець

     З’явилася у день його похорону Хоч минуло вже п’ять років, та у селищі Ланчин Надвірнянського району пам’ятають диво, поголос про яке вмить облетів усе селище.

  • Замість віагри – цілющі матраци!

   Замість віагри – цілющі матраци!

   Екологічно чисті матраци для друзів виготовляє тернопільський майстер Тарас Підгайний. Вони вироблені зі звичайного очерету, проте допомагають зберегти правильну поставу та покращують сон. Це підтверджують лікарі.

  • Уражені раком кістки… вирізають, варять і ставлять на місце!

   Уражені раком кістки… вирізають, варять і ставлять на місце!

   У Львові хірурги провели унікальну операцію дитині, хворій на рак. Пухлиною була уражена стегнова кістка. Вони видалили хвору частину, тоді проварили її у спеціальному розчині, всередину вставили фрагмент здорової кістки ноги і всю конструкцію встановили на місце!


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!