• Регіони RSS

  • За вчора у Києві сталося півтисячі ДТП

   За вчора у Києві сталося півтисячі ДТП 

   Внаслідок різкого погіршення погодних умов вчора Київ з самого накритого снігом. Погіршення погоди провокувало справжній автомобільний колапс на дорогах. Не «перевзуті» у зимову гуму автомобілі ковзалися по асфальту й масово створювали дорожньо-транспортні пригоди.

  • «Хоч пенсію маленьку маю, але на «Вісник» завжди відкладаю»

   «Хоч пенсію маленьку маю, але на «Вісник» завжди відкладаю»

   У селі Новоукраїнка Млинівського району майже у кожній хаті читають «Вісник+К». В основному це люди старшого віку. Коли у начальника місцевого відділення поштового зв’язку Марії Сегедін розпитували про наших читачів, вона одразу запропонувала: «А напишіть про Марію Воробець.

  • Покинула рідну Бельгію – і оселилася у свекрушиній Вижівці

   Покинула рідну Бельгію – і оселилася у свекрушиній Вижівці

   Марі-Жозе вивчила українську за букварем Меланія зі Старої Вижівки зустріла свою долю в Німеччині, куди забрали її фашисти. Там вона вийшла заміж за українського солдата, там вирішили й залишитися після війни.

  • Пройшов війну, а знайшли на зупинці вбитим

   Пройшов війну, а знайшли на зупинці вбитим

   Мама впевнена: її сина-атовця «прибрали», бо забагато знав 5 червня 2014 року Сергій Троцюк пішов добровольцем в АТО.

  • За допомогою маятника лікує молитвами і цілющим зіллям

   За допомогою маятника лікує молитвами і цілющим зіллям

   А коли бачить негатив, направляє до священика Серцево-судинні хвороби, безпліддя, жіночі та чоловічі проблеми, цукровий діабет, післяінсультний та післяінфарктний стани, гепатит, розсіяний склероз, захворювання органів травлення… З такими бідами звертаються до Тараса Конечного із села

  • Безногий жених

   Безногий жених

   Андрій закохався у Юлю з першого погляду. А хіба можна було не помітити ці бездонні сині очі та довгу косу? Вона була милою та спокійною, хоча знала собі ціну. Тому навіть і не глянула на кирпатого, у веснянках та із солом’яним волоссям хлопчину.

  • Свято у дитсадку для… дідусів та бабусь

   Свято у дитсадку для… дідусів та бабусь

   У Луцькому дитсадку № 36 «Калинка» нещодавно відбулося незвичайне родинне свято. Бо гостями на ньому були не лише мами й тати, а й бабусі та дідусі. Саме для них організували вихователі цю зворушливу зустріч.

  • Сторож з поліського села став чемпіоном Європи і світу!

   Сторож з поліського села став чемпіоном Європи і світу!

   Гроші на змагання йому збирало все Тинне 23-річний Олександр Занозовський з Тинного Сарненського району – не лише місцева знаменитість. Сьогодні про нього говорить уся Україна. Він, звичайний сільський хлопець, зумів не просто вибитися у спорті, а й здобути великі міжнародні перемоги.

  • Хвора на рак… завагітніла і народила двійню!

   Хвора на рак… завагітніла і народила двійню!

   Тепер через суд мусить доводити, що є мамою цих дітей Анна Котеля з Рівного – справжня мама-героїня. Воан народила вісьмох дітей, й усі сини-дочки з’являлися на світ Божий шляхом кесарського розтину. За медичною статистикою це унікально.

  • Немає зарплати – кинувся під поїзд

   Немає зарплати – кинувся під поїзд

   Невідомий чоловік вистрибнув на колію Коростенської залізничної станції і заблокував проїзд потяга. Чоловік тримав у руках плакат і кричав, що у нього немає грошей. Він вимагав, аби його… збив потяг. Працівники охорони вокзалу вивели порушника на перон.


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!