• Вінничина RSS

  • Вінниччина – лідер з виробництва молока

   Вінниччина – лідер з виробництва молока

   Вінницька oбласть утримує лідируючі пoзиції пo кількoсті гoлів великoї рoгатoї худoби (320,6 тис. гoлів), в тoму числі кoрів (158,3 тис. гoлів) пo всіх категoріях гoспoдарств, а такoж пo пoгoлів’ю птиці (30,5 млн. гoлів).

  • Щоб не йти в армію, хлопець женився на старій бабі

   Щоб не йти в армію, хлопець женився на старій бабі

   22-літній Олександр з міста Вінниця, отримавши повістку до лав Збройних сил України, почав мізкувати, щоб таке придумати, аби уникнути військового обов’язку. Чи сам вигадав, чи хтось підказав, але молодик таке втнув, що про його вчинок нині говорить вся країна.

  • Оба-на: щоб не йти в армію, 22-річний вінничанин одружився на… 80-річній жінці

   Оба-на: щоб не йти в армію, 22-річний вінничанин одружився на… 80-річній жінці

   У Вінниці 22-річний хлопець одружився на 80-річній бабусі. День весілля співпав з датою, коли він разом з батьком приніс документи до міського комісаріату аби засвідчити те, що він не може проходити строкову службу. Про це повідомляє «Вінниця.info».

  • Рибалки заплуталися у сітях

   Рибалки заплуталися у сітях

   Батько та син із села Карбівка Гайсин­ського району поїхали рибалити. Човном підпливли до місця, де були розставлені риболовні сіті. Ймовірно, човен перевернувся – і чоловіки опинилися у водоймі.

  • Олійня отруює людей

   Олійня отруює людей

   У селищі Стрижавка Вінницького району місцеві жителі організували мітинг проти роботи олієкомбінату. Вони стверджують, що виробництво шкідливе, бо дим від лушпиння осідає на деревах, вікнах і машинах. Він отруює повітря, і тому люди часто хворіють.

  • Багатодітний батько на очах жінки до смерті забив свою однорічну донечку

   Багатодітний батько на очах жінки до смерті забив свою однорічну донечку

   На Вінниччині дo вiддiлeння пoлiцiї звeрнулaся мeдсeстрa oднoгo з сiл Oлeшкiвськoгo рaйoну. Вoнa рoзпoвiлa, щo пiд чaс вiдвiдувaння нeблaгoпoлучнoї рoдини тa плaнoвoгo oгляду oднoрiчнoї дитини виявилa, щo дiвчинкa лeдь дихaлa. Нa її oбличчi, шиї тa живoтi були сaднa.

  • Замість айфонів прислали цеглу

   Замість айфонів прислали цеглу

   Житель міста Вінниця на сайті техніки айфони з привабливими знижками. Вирішив зробити гарний подарунок не лише собі, а й дружині, тож замовив відразу два. При отриманні товару на пошті подивився, що коробки закриті, ще й запаяні плівкою.

  • Водія вигнали з роботи через образу воїна АТО

   Водія вигнали з роботи через образу воїна АТО

   Того дня учасник АТО Федір Слободян повертався з госпіталю. Придбав пільговий квиток, але коли зайшов у автобус «Війниця-Нова Прилука» шофер обізвав його дибілом та вигнав з автобуса.

  • У Вінниці відкрили перший в Україні пам'ятник Петлюрі

   У Вінниці відкрили перший в Україні пам'ятник Петлюрі

   У Вінниці відкрили пам'ятник Симону Петлюрі. Як повідомляє місцеве видання "Моя Вінниця", це перша в Україні повноцінна скульптурна композиція на честь державного та військового діяча. Пам’ятник встановлено на подвір’ї будівлі, де розташоване обласне радіо.

  • У Вінниці створять «живий герб»

   У Вінниці створять «живий герб»

   18 жовтня у Вінниці відбудеться флешмоб "Вінниця - це я".  Захід відбудеться за підтримки міського голови Сергія Моргунова, відділу у справах молоді та туризму та Вінницької молодіжної ради. Молодь у вишиванках запрошують на стадіон Вінницького медичного коледжу ім.


© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!