Беркутівці залишають службу і їдуть з Києва!

Беркутівці залишають службу і їдуть з Києва!

26 січня 2014, 22:52

Бійці Беркуту Західних областей України масово пишуть рапорти на звільнення. Вони переодягаються у цивільне, залишають форму і зброю та їдуть додому. Про це пише видання «Високий Замок», посилаючись на власні джерела.

Беркутівці залишають службу і їдуть з Києва!

Беркутівці залишають службу і їдуть з Києва!

26 січня 2014, 22:52

Бійці Беркуту Західних областей України масово пишуть рапорти на звільнення. Вони переодягаються у цивільне, залишають форму і зброю та їдуть додому. Про це пише видання «Високий Замок», посилаючись на власні джерела.

Телемарафон згуртував православних, католиків, адвентистів і баптистів

Телемарафон згуртував православних, католиків, адвентистів і баптистів

26 січня 2014, 14:50

На Волині провели унікальний телемарафон. У заході одночасно взяло участь 8 хрис­тиянських конфесій! «Бог багатий милосердям» – телемарафон під такою назвою проходив у Волинському обласному музично-драматичному театрі.


На даху «Українського дому» «працювали» снайпери?

На даху «Українського дому» «працювали» снайпери?

26 січня 2014, 12:55

Під час огляду приміщення «Українського дому» мітингувальники знайшли на його даху… патрони! Вони впевнені: саме тут «працювали» снайпери, які позбавили життя і здоров’я десятків протестуючих. Розсипані були патрони для автомата Калашникова та карабіна Симонова.

На даху «Українського дому» «працювали» снайпери?

На даху «Українського дому» «працювали» снайпери?

26 січня 2014, 12:55

Під час огляду приміщення «Українського дому» мітингувальники знайшли на його даху… патрони! Вони впевнені: саме тут «працювали» снайпери, які позбавили життя і здоров’я десятків протестуючих. Розсипані були патрони для автомата Калашникова та карабіна Симонова.

З «Українського дому» у Києві мітингувальники таки «виселили» силовиків

З «Українського дому» у Києві мітингувальники таки «виселили» силовиків

26 січня 2014, 11:48

Чотири години блокувань та переговорів – саме стільки часу знадобилося мітингувальникам, аби вмовити силовиків залишити будівлю «Українського дому» у Києві. Звідти вийшло близько двох сотень працівників МВС.


18 областей — проти діючої влади!

18 областей — проти діючої влади!

26 січня 2014, 01:32

Спеціалісти уклали карту протестів в Україні. Згідно з нею у вісімнадцяти областях приймають радикальні заходи по боротьбі з владою! Станом на 25 січня у семи областях захопили облдержадміністрації, в інших одинадцяти ці установи або блокуються, або люди готуються до таких протестів.

18 областей — проти діючої влади!

18 областей — проти діючої влади!

26 січня 2014, 01:32

Спеціалісти уклали карту протестів в Україні. Згідно з нею у вісімнадцяти областях приймають радикальні заходи по боротьбі з владою! Станом на 25 січня у семи областях захопили облдержадміністрації, в інших одинадцяти ці установи або блокуються, або люди готуються до таких протестів.

Янукович кличе Яценюка у прем’єри

Янукович кличе Яценюка у прем’єри

26 січня 2014, 01:15

У результаті суботніх тригодинних переговорів між опозицією та владою стало відомо, що Віктор Янукович запропонував двом лідерам опозиції солідні посади. Про поновлення переговорів обидві сторони просила Рада Церков.

Янукович кличе Яценюка у прем’єри

Янукович кличе Яценюка у прем’єри

26 січня 2014, 01:15

У результаті суботніх тригодинних переговорів між опозицією та владою стало відомо, що Віктор Янукович запропонував двом лідерам опозиції солідні посади. Про поновлення переговорів обидві сторони просила Рада Церков.

Львів відкликає з Києва свій Беркут

Львів відкликає з Києва свій Беркут

26 січня 2014, 00:49

У суботу, 25 січня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за те, аби головне управління МВС відкликало особовий склад спеціального підрозділу міліції «Беркут» з Києва до Львова.

Львів відкликає з Києва свій Беркут

Львів відкликає з Києва свій Беркут

26 січня 2014, 00:49

У суботу, 25 січня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за те, аби головне управління МВС відкликало особовий склад спеціального підрозділу міліції «Беркут» з Києва до Львова.