Австрія запроторить Клюєва за грати на 10 років?

Австрія запроторить Клюєва за грати на 10 років?

24 лютого 2014, 15:23

У Відні прокуратура відкрила кримінальне провадження проти колишнього глави адміністрації президента України Андрія Клюєва. Чиновнику інкримінують «відмивання коштів» та «зловживання владою».

У Львові 8 Березня — під забороною?

У Львові 8 Березня — під забороною?

24 лютого 2014, 15:17

У львівських школах хочуть заборонити такі «радянські» свята як 8 березня та День захисника Вітчизни. Адже вони «обтяжені радянською ідеологією». З відповідною заявою до однієї з галицьких шкіл звернулися батьки. У зверненні йдеться: «Зараз наші хлопці привезли зернятко віри у краще життя.

Родинам загиблих активістів — по 100 тисяч гривень

Родинам загиблих активістів — по 100 тисяч гривень

24 лютого 2014, 15:09

Галичина виділить кошти на допомоги львівським родинам, які під час протистоянь на Майдані у Києві втратили членів сімей. З обласного бюджету виділять разову грошову допомогу кожному у розмірі 100 тисяч гривень.

Львів тиждень — без алкоголю

Львів тиждень — без алкоголю

24 лютого 2014, 15:02

Львівська міська рада майже на тиждень оголосила мораторій на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива в магазинах і закладах харчування міста. Навіть у ресторанах – нічого міцнішого за філіжанку кави. Спершу мораторій на алкоголь було введено на три дні, з 21 лютого.

На Буковині є село, де народжуваність двічі перевищує смертність!

На Буковині є село, де народжуваність двічі перевищує смертність!

24 лютого 2014, 14:45

На Буковині є унікальне село. Тут народжуваність двічі перевищує смертність. Торік в населеному пункті померло 56 осіб, а з’явилося на світ аж 124! Мова про село Чудей у Сторожинецькому районі Чернівецької області. 2013-й рік був на малюків дуже «врожайним», радіє сільський голова с.

Знайшли джип, з якого розстрілювали автомайданівців Хмельницького

Знайшли джип, з якого розстрілювали автомайданівців Хмельницького

24 лютого 2014, 14:33

Під Тернополем знайшли джип, з якого стріляли по активістах автомайдану Хмельницького. Таку заяву зробив помічник міського голови Тернополя Максим Черкашин. Подія сталася близько півночі.

Чиновник вимагав 10 тисяч за... місце на кладовищі для загиблого майданівця

Чиновник вимагав 10 тисяч за... місце на кладовищі для загиблого майданівця

24 лютого 2014, 13:50

10 тисяч гривень – стільки захотіли чиновники за дозвіл на поховання для одного із майданівців. Кошти комунальникам перерахувало підприємство, в якому працював активіст. Мова про селище Чабани Київської області.

3-річна доня загиблого майданівця залишилася сиротою

3-річна доня загиблого майданівця залишилася сиротою

24 лютого 2014, 13:39

Трагічні київські події минулого тижня принесли жалобу усій Україні: маже 80 загиблих, близько тисячі поранених… Серед убитих активістів, які відстоювали право на свободу у державі, в якій живуть, були люди різних національностей. Серед них – і вірменин Георгій Арутюнян.

Долар нині на міжбанку 9,35!

Долар нині на міжбанку 9,35!

24 лютого 2014, 13:25

Гривня продовжує знецінюватися. Сьогодні ринок євро-гривні відкрився такими індикативними котируваннями – 12,3695/12,6465. Однак близько полудня євро пішло вгору – 12,7555/12,8695. Торги доларом США на міжбанківському валютному ринку України теж зросли.

Януковича оголошено у розшук

Януковича оголошено у розшук

24 лютого 2014, 13:07

Віктор Янукович – у розшуку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков. Точне місце перебування екс-президента зараз невідоме. Є відомості, що Янукович 23 лютого прибув в Крим, де зупинився у приватному санаторії.

Межигір’я Януковича відкрите для усіх (фото, відео)
Фото | Відео

Межигір’я Януковича відкрите для усіх (фото, відео)

24 лютого 2014, 12:30

Межигір’я (резиденція Януковича) уже усталилося у суспільній свідомості як символ корупції президентського масштабу. Його вивели з державної власності у 2007 році – за кілька тижнів до втрати Януковичем посади прем’єр-міністра. Зараз маєток оформлений на низку підставних осіб та фірм.

Кожен випускник Закарпаття має проблеми зі здоров’ям

Кожен випускник Закарпаття має проблеми зі здоров’ям

24 лютого 2014, 12:20

На Закарпатті оприлюднили дані медичного обстеження школярів. Результати просто шокують: якщо у перший клас приходять діти, 30 відсотків з яких мають певні відхилення у здоров’ї, то до 11 класу їх вже стає 97 відсотків! Медики б’ють на сполох.

«Взяли» банк, пробивши стіну

«Взяли» банк, пробивши стіну

24 лютого 2014, 12:19

У Львові невідомі поки що зловмисники пограбували банк. У фінустанову вони потрапили… через стіну. Сталося це у Залізничному районі Львова. Аби пробратися усередину приміщення, злочинці проламали стіну банку. При цьому сигналізація не спрацювала. Суму збитків ще встановлюють.