Касові апарати — в кожну... маршрутку!

Касові апарати — в кожну... маршрутку!

10 червня 2014, 23:48

Отакої: українців чекають новації у сфері пасажирських перевезень. Аби все було «по-чесному», кожен автобус та маршрутку планують оснастити... касовими апаратами.

Міліція затримала вбивцю людини Порошенка. Вбивство було замовним

Міліція затримала вбивцю людини Порошенка. Вбивство було замовним

10 червня 2014, 18:39

Міліція затримала чоловіка, який вбив керівника виборчого штабу кандидата у Президента України у Немирівськомурайоні Вінницької області. Злочин виявися замовним, проте не пов'язаним із виборчим процесом.

Самопроголошеного мера Слов’янська заарештували свої за слабодухість

Самопроголошеного мера Слов’янська заарештували свої за слабодухість

10 червня 2014, 18:20

Російські ЗМІ повідомили про відсторонення і арешт самопроголошеного мера Слов'янська В'ячеслава Пономарьова. Його запідозрили у бажанні домовитись з офіційною владою. Як відомо, минулого тижня Пономарьов намагався покінчити життя самогубством. У нього діагностували передозування наркотиками.

Путіну радять бомбити Україну

Путіну радять бомбити Україну

10 червня 2014, 16:07

Радник президента Росії Сергій Глазьєв заявив про те, що Росіє має "захистити" населення від "геноциду" і пропонує знищити українську військову техніку. «Це не означає, що нам треба пересувати наші танки на Київ, але, щонайменше, припинити геноцид населення ми маємо право...

Терористи контролюють пункт пропуску «Довжанський», а 300 кілометрів кордону без контролю взагалі

Терористи контролюють пункт пропуску «Довжанський», а 300 кілометрів кордону без контролю взагалі

10 червня 2014, 14:04

Терористи, які називають себе представниками першої Луганської козацької сотні, встановили блокпост біля пункту пропуску «Довжанський» на кордоні з Росією. Люди, що контролюють пункт пропуску, назвали себе представниками першої Луганської козацької сотні.

АТО: вночі знищили 40 бойовиків

АТО: вночі знищили 40 бойовиків

10 червня 2014, 10:45

Терористи продовжують атакувати на Сході позиції українських силовиків. У відповідь отримують вогонь. Так сьогодні вночі бойовики знову напали на аеродром в Краматорську. Кількадесят бандитів знищено.

У Карпатах стався землетрус

У Карпатах стався землетрус

10 червня 2014, 10:05

У Закарпатській області сейсмологи зафіксували підземні поштовхи - поблизу міста Берегова стався землетрус. Людей просять не панікувати з цього приводу.

Застрелив бабусю, бо не поділили... земельну межу

Застрелив бабусю, бо не поділили... земельну межу

10 червня 2014, 10:00

  Знову кривава драма розігралася через землю. Не поділивши межу, сусід пустив кулю і бабусю. Сталося це на Буковині. Як розповіли у СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, 57-річний чернівчанин під час чергової сварки за землю вийняв мисливську зброю і вистрілив у сусідку.

Потяг переїхав... коней

Потяг переїхав... коней

10 червня 2014, 09:51

  Незвичайна пригода сталася на залізниці. На Львівщині на перегоні «Глібовичі-Вибранівка» пасажирський потяг № 44 сполученням «Київ - Івано-Франківськ» збив... двох коней, повідомили у підрозділі зв'язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

За сім годин перемовин Україна так і не домовилася з Росією за газ

За сім годин перемовин Україна так і не домовилася з Росією за газ

10 червня 2014, 08:47

Черговий раунд російсько-українських газових переговорів за участю ЄС, які відбулися у Брюсселі, тривав сім годин і завершився без досягнення остаточної домовленості. Про це заявив єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер.