Заступника міністра оборони затримали за махінації на закупівлях

Заступника міністра оборони затримали за махінації на закупівлях

Україна

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили корупційну схему з розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони України. Сьогодні детективи бюро та прокурори САП здійснили низку обшуків і затримали заступник міністра Ігоря Павловського та директора департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів міністерства Володимира Гулєвича.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, за версією слідства, на початку минулого року комітет із конкурсних торгів МОУ організував процедуру відкритих торгів на закупівлю палива. За результатом торгів за 14 лотами затвердив до оплати пропозиції одного з учасників торгів як найбільш економічно вигідні, пізніше було укладено відповідні договори про постачання палива для техніки спеціального призначення з на загальну суму понад мільярд гривень.

Упродовж червня-серпня 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав замовник та постачальник уклали низку додаткових угод, згідно з якими було безпідставно збільшено ціну за одиницю товару в середньому на 16% від початкової ціни. Внаслідок цього на користь постачальника незаконно було перераховано 149 мільйонів 339 тисяч гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!