Що буде з Прилуцьким у випадку приєднання до Луцька

Що буде з Прилуцьким у випадку приєднання до Луцька

Україна


Успішно завершився перший етап процесу приєднання Прилуцької сільської ради до міста Луцька. Коли Прилуцьке приєднається до Луцька, на територію сільської ради поширюватиметься влада Луцького міського голови. А села будуть окремим старостинським округом.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці перший заступник луцького мера Григорій Недопад.

«Маємо всі підстави сподіватися, що четверта спроба об′єднання буде вдалою. Після громадських слухань у селах Прилуцьке, Сапогів, Жабка і Дачне, на яких громада більшістю голосів підтримала приєднання, відбулась сьогоднішня сесія Прилуцької сільської ради, 10 голосів депутатів віддано за приєднання до Луцька», – йдеться в дописі посадовця.

Він додає: тепер Прилуцький сільський голова повинен направити пропозицію Луцькій міській раді, а міська рада – прийняти рішення про підтримку приєднання сільської ради. Далі процедура передбачає передачу документів до Волинської ОДА, яка своєю чергою має дати позитивний висновок. Після висновку ОДА на двох сесіях у Луцьку та Прилуцькій сільській раді будуть прийняті остаточні рішення і процес приєднання завершиться.

«Луцька міська рада збереже свою назву, а Прилуцька сільська рада називатиметься Прилуцьким старостинським округом. Всі села збережуть свою назву, ми станемо однією територією, на якій буде здійснювати управління Луцька міська рада і Луцький міський голова», – завершив Недопад.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×