Діти переселенців безкоштовно їздитимуть у тролейбусах Луцька
Україна

Діти переселенців безкоштовно їздитимуть у тролейбусах Луцька

22 серпня, 11:00
175
0
0
Сподобалось?
0

Дітям переселенців із зони ООС, які мешкають у Луцьку, надали безкоштовний проїзд у тролейбусах.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 22 серпня, - пишуть Волинські новини.

Утім, надання таких пільг дітям переселенців викликало дискусії серед членів виконкому.

Так, член виконкому Ігор Муковоз зазначив, що, на його думку, такі пільги є безпідставними:

«Четвертий рік я не змінюю власної позиції, вважаючи, що будь-які пільги, надані цій категорії населення, є безпідставними. Я не проти дітей Донбасу, але я проти надання пільг цим дітям і їх батькам саме за такою категорією. Це не найбідніша категорія людей. Є багато лучан, які мають ще гірший матеріальний стан. Всі ми дотуємо дітей, які переїхали з Донбасу та Луганської області, зате інших дітей не дотуємо», – обурився Ігор Муковоз.

На це начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, яка доповідала із вищезгаданого питання, відповіла, що в певній мірі погоджується із паном Муковозом, однак існує розпорядження Луцького міського голови за 2016-й рік, яке потрібно або анулювати, або ж діяти у відповідності до нормативного акту:

«Я знаю, розумію, і всупереч логіці, погоджуюсь з паном Ігорем. Але є розпорядження міського голови 2016-го року, і його або треба анулювати, або ж продовжувати дотримуватись. Багато батьків цих дітей звертались до закладів освіти із проханням про допомогу. Однак, із 125 дітей переселенців менше 50% просять безкоштовний проїзд», – зазначила Зіновія Лещенко.

На це член виконкому Олександр Серватович зауважив, що «не всі багаті люди приїхали зі сходу, і не всі люди користуються пільгами»:

«Тут у кожного своя позиція. Але я вважаю, що людям, яким потрібна допомога треба допомогти, бо вони приїхали з самого пекла», – акцентував Серватович.

На це виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт відповів наступне:

«Ми розуміємо, що це рішення носить політичний характер. Жодній сім’ї воно не допоможе зекономити кошти. І в даному випадку це наш політичний жест підтримки цих людей. Це не ті люди, що кричали «Путін прийди!». Так сталося, що вони приїхали сюди, і ми мусимо підставити їм плече допомоги. Закінчиться війна, і ми всі будемо в рівних умовах. Сьогодні наших переселенців чекають в Росії, обіцяють гроші, але жити їм пропонують в Сибіру. Ми повинні розуміти, що це рішення – невелика наша підтримка людей, які змушені залишити свої домівки і шукати нові можливості реалізовувати себе у житті. Сприймайте це як політичну підтримку. А ми, своєю чергою, з розумінням поставимося до будь-якого рішення членів виконкому», – звернувся посадовець до членів виконкому.

Тож, вислухавши усі аргументи, члени виконавчого комітету таки ухвалили рішення надати безкоштовний проїзд дітям луцьких переселенців.

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися