8 квітня 2014, 09:20
0
0
0

У Луцьку відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. В змаганнях приймало участь 450 спортсменів. Відсутні були лише представники Тернопільщини та Криму. Волинська команда, користуючись перевагою домашніх стін, представила дуже сильну і чисельну команду. Область представляли спортсмени з Луцького, Ківерцівського, Шацького, Любомльського, Ковельського, Іваничівського районів та міста Луцька.  Всього 44 спортсмени, з них 20 дівчат. Волиняни завоювали 7 медалей. Чемпіонкою України стала Маргарита Галюк з Любомля, її землячка Анастасія Маліновська стала срібною призеркою. Бронзові нагороди здобули лучанки Яна Логвинюк та Каріна Саркісян, ківерчанка Вікторія Юрченко, любомльчани Тарас Мосієвич та Чернов Вадим. Таким чином у командному заліку дівоча команда Волинської області посіла перше місце, а юнаки 9-е. А в загальнокомандному заліку – 6 місце серед 24 областей країни.