Україна

Терористи хочуть жити: бойовики переходять на бік ЗСУ, викриваючи позиції своїх «побратимів» в обмін на «коридор»

1 липня 2014, 11:39
7
2
Сподобалось?
2

 

Бойовики масово благають про «коридор», відчувши на собі результати продовження АТО. Багато хто готовий співпрацювати з ЗСУ і вже викриває позиції своїх вчорашніх «побратимів».

У ці хвилини артилерія та авіація українських силовиків завдає нищівних ударів по основних об'єктах та базах терористів - в першу чергу по складах озброєння і техніки. Дані про місця розташування цих об'єктів та скупчень терористів отримані від бойовиків, котрі перейшли на бік АТО. Про це повідомив речник АТО Олексій Дмитрашківський.

Терористи потрохи здаються. Групи бойовиків звертаються до бійців АТО з проханням створити «коридор» для того, щоб вони могли вийти з оточення.

Джерело: Високий Замок

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • я
    я

    суки, десять днів було у вас, чого не йшли по коридору???

    1 липня 2014, 11:49
    Відповісти
  • ты
    ты

    А где те кто сдался или это очередная утка наших любимых сми?? Что оружием не получается, будем брать на понт???

    1 липня 2014, 11:53
    Відповісти
  • серж
    серж

    валить нах всех наглушняк и ни каких короидоров

    1 липня 2014, 11:56
    Відповісти
  • вася
    вася

    Полная пиздеш как мочили вас укропов так мочить и будем

    1 липня 2014, 12:07
    Відповісти
  • мирный из АТО
    мирный из АТО

    О коридоре что б вывести мирных людей ни кто не говорил и его не было, те кто здесь есть в Донецкой и Луганской областях это люди которые работают на Укр государство, и они не могут уехать и бросить работу, так как с Киева не было таких указаний. А эта гортска дебилов которые нами прикрываются уже достала, из за них мы не можем спокойно жить, вывести детей своих на улицу и объяснить маленькому ребенку что это за взрывы, так как они и так напуганы, и каждого шороха уже боятся. Сережа я посмотрела б на тебя как бы ты говорил когда в твоем городе бомбили и ты не знал бы куда спрятаться от этих взрывов. а ты Вася если не хочешь жить в мире вперед ни кто тебя тут не держит. чемодан- вокзал - россия.

    1 липня 2014, 12:20
    Відповісти
  • папа
    папа

    Всех не здающихся колорадов -на мыло