Охорону держкордону посилять 300 військовослужбовців Національної академії відомства

Охорону держкордону посилять 300 військовослужбовців Національної академії відомства

Україна

Державною прикордонною службою України продовжуються активні заходи з протидії протиправній діяльності на державному кордоні та у прикордонних контрольованих районах з залученням додаткових сил та засобів. Про це йдеться на сайті Державної прикордонної служби.

Зокрема,  з 11 травня 2018 року в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2018» до посилення охорони державного кордону залучено резерви Голови Державної прикордонної служби України від Національної академії відомства. Загалом понад 300 військовослужбовців посилять ділянки держрубежу з країнами Європейського Союзу у межах Волинської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Варто додати, що у рамках стажування офіцери та курсанти Національної академії Держприкордонслужби матимуть змогу на практиці втілювати отриманні знання і навички та одночасно підвищити захищеність державного кордону. Протягом декількох днів вони ознайомляться з особливостями проходження кордону та специфікою  охорони  держрубежів на  річковій, гірській та рівнинній ділянках. Після цього курсанти академії повноцінно нестимуть службу у складі змін прикордонних нарядів.

В рамках операції «Кордон-2018» вже затримано 50 нелегальних мігрантів, ще 240 потенційних «вічних мандрівників» не пропущено в Україну, понад 400 порушників державного кордону та прикордонного режиму. Крім того, виявлено та вилучено майже 20 одиниць зброї, понад 4 кілограми наркотичних засобів та більше 270 тисяч пачок тютюнових виробів.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!