На Волині відновили дамбу, яку поточили бобри

На Волині відновили дамбу, яку поточили бобри

Волинь

Навесні бобри «поточили» внутрішньогосподарську дамбу в Підгір’ї Ратнівського району. Через утворені нори з прирічкової зони частково пішла вода у село. А це сільське поселення у зоні ризику під час повеней та паводків, і дамба слугує захистом від надлишкової води, коли розливається річка Прип’ять. Тоді за роботу взялися жителі села та працівники управління водного господарства: ті нори позакладали мішками з піском.

Нині ж на прохання селян районна рада виділила майже 50 тисяч гривень на капітальний ремонт дамби. За інформацією в. о. начальника управління водного господарства Василя Приймачука, відремонтовано дамбу протяжністю 600 метрів, і є сподівання, що повеневі та паводкові води селу Підгір’я наразі не страшні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×