На Волині кором захворіла мамам і четверо дітей

На Волині кором захворіла мамам і четверо дітей

Волинь

Спалах кору медиків зафіксували у селі Небіжка Ківерцівського району. Тут захворіла місцева житель та її четверо дітей.

Як інформують у Волинському обласному лабораторному центрі, усі п’ятеро інфікованих не мали щеплень від кору.

Загалом у Волинській області зафіксовано 34 випадки кору, із них лабораторно підтверджено 15, у інших дослідження триває. Захворювання почали реєструватись з кінця жовтня. Дві третини хворих не були вакциновані.

«За 10 місяців 2017 року вакцинацію проти кору в області отримало 74% дітей, ревакцинацію – 69% (при нормативному за цей період показнику 83%). Такий рівень охоплення щепленнями може сприяти виникненню та поширенню цієї інфекції. Якісна і безпечна вакцина проти кору, паротиту та краснухи (виробництва ГлаксоСмітКляйн, Бельгія) наявна у Волинській області у достатній кількості, а отже кожна дитина, котра підлягає щепленню, може отримати його в поліклініці по місцю проживання», – ідеться у повідомленні лабораторного центру.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!