Віталій Кварцяний виграв вибори голови Федерації футболу Волині

Віталій Кварцяний виграв вибори голови Федерації футболу Волині

Волинь

Вчора у Луцьку у міському палаці культури відбулася позачергова звітно-виборна конференція Федерації футболу Волині. На посаду голови ФВВ претендували діючи керівник Віталій Кварцяний та працівник прокуратури Ярослав Голинський. Вибори відбувалися у два тури, оскільки з першої спроби ні один кандидат не зміг набрати більше половини голосів. За Віталія Кварцяного проголосували 24 з 50 делегатів, а його опонента підтримали лише 9.  У другому турі Віталій Володимирович переміг із 31 голосом.

Традиційно не обійшлося на конференції без скандалу. І традиційно для Федерації футболу Волині ще з часів керівництва Василя Столяра він був пов'язаний з іменем Олександра Жуматія. Він теж хотів взяти участь у виборах як висуванець Луцького району. Однак, за словами Жуматія, його в порушення регламенту зареєстрували лише делегатом, а не кандидатом.

Також на конференції вирішували й організаційно-господарські питання. Зокрема, Федерація футболу Волині зі статусу громадської організації перейшла у статус спілки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!