«Волиняни» представляли український фольклор у Литві

«Волиняни» представляли український фольклор у Литві

Волинь

Ансамбль народної музики «Волиняни» Луцької музичної школи №3 (керівник Тетяна Жилюк) представляв український фольклор у м. Каунасі (Литва) під час XXXIII Міжнародного фестивалю фольклору "Ататарія Ламзджяй", -інформує прес-служба міської ради.

Разом із колективами з Литви, Грузії та Нідерландів талановиті лучани підкорили серця гостей та організаторів фестивалю. Натхнення та сил для численних виступів українцям додавала надзвичайно тепла підтримка від литовців, а вигуки "Слава Україні" з вуст місцевих жителів, грузинів та нідерландців в черговий раз підтвердили беззаперечну важливість культури для побудови дружби без кордонів та формування позитивного іміджу нашої держави. Поїздка ансамблю «Волиняни» на фестиваль «Ататарія Ламзджяй» відбулася за фінансової та організаційної підтримки департаменту культури міської ради.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×