Афганський генерал побував у Володимирі -Волинському

Афганський генерал побував у Володимирі -Волинському

Волинь

9 травня  на запрошення воїнів-афганців у Володимирі-Волинському  побував військовий радник комітету оборони сенату Ісламської республіки Афганістан генерал-лейтенант Дашти Ісмаель, який прибув на Волинь з дипломатичною місією, -повідомляє Володимир Media.

На запитання, скільки часу потрібно буде на те, щоб колишній військовий ще тоді радянської армії Ігор Білокуров, якого експедиція виявила в Афганістані, ступив на українську землю, Дашти Ісмаель відповів, що це питання є проблемним, оскільки офіційно він визнаний загиблим. Окрім того, немає громадянства Афганістану і України, бо служив за часів Радянського Союзу. Ситуацію ускладнює і те, що в Афганістані немає посольства нашої держави. За 10 місяців до виведення військ Ігор Білокуров отримав контузію і поранення та потрапив у полон, де його довго відходжували, а потім, як досить часто траплялось, віддали або викупили представники інших угрупувань. Наразі він є охоронцем в одній з них, не одружений, що значно спрощує ситуацію. Бо, як розповів генерал Дашти, у його практиці був подібний випадок, коли через багато років вдалося знайти колишнього радянського полоненого, який встиг завести сім’ю і відмовився повертатися в Україну. Хоча налагодив зв’язок через Інтернет з рідними. «Для мене справою честі є повернення вашого земляка додому» -сказав генерал.

Дашид Ісмаель подарував голові міськрайонної спілки воїнів-афганців Івану Омельчуку національне вбрання, а священику Миколі Гінайлу – пустунку (головний убір). Досить зворушливо було бачити, як генерал обіймав кожну з жінок, які прийшли побачитись із ним. Він поклав вінок біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×