Декларації на експорт лісоматеріалів –під контролем волинських  митників

Декларації на експорт лісоматеріалів –під контролем волинських митників

Волинь

Волинські митники особливо уважно ставляться до товаросупровідних документів, за якими суб’єкти підприємницької діяльності декларують  експорт лісоматеріалів, - пише прес-служба ГУДФС в області.

На митному посту «Луцьк» під час аналізу сертифікату «Про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій» було виявлено невідповідність заявлених діаметру дубового пиловника та пиломатеріалів з нього. Як підтвердили  у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, виготовити обрізні пиломатеріали шириною 26 см з пиловника діаметром 24 см неможливо. За подачу органу доходів і зборів неправдивих відомостей про товар, дубові обрізні пиломатеріали на суму 11 746 Євро було тимчасово вилучено. Суд розгляне питання про притягнення підприємця до відповідальності.

Дубові пиломатеріали на суму 6 419 Євро стали також предметом правопорушення з боку рівненського суб’єкта підприємницької діяльності. Бирки, розташовані на товарі, не відповідали лісоматеріалу, на які постійним лісокористувачем видавались товарно-транспортні накладні. Крім того, дані сертифікату про походження та митної декларації не збігалися ні за об’ємом продукції, ні за вартістю переміщуваного товару. Відтак, і цього експортера притягнуть до відповідальності за неправдиві відомості.

Санкція статті 483 Митного кодексу України тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів-предметів правопорушення з конфіскацією цих товарів.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×