Директорці санаторію «Пролісок» не продовжили контракт

Директорці санаторію «Пролісок» не продовжили контракт

Волинь

На чергову сесію Волинської обласної ради минулого тижня, приїхала чимала група працівників санаторію матері і дитини «Пролісок», що у селі Грем’яче на Ківерцівщині. Разом з ними були й кілька десятків мешканців району. Люди приїхали підтримати багаторічну директорку здравниці Валентину Касарду. Адже у травні її звільнили. Вона перебувала на посаді у статусі виконувачки обов’язків, подала свою кандидатуру на конкурсну комісію і знову перемогла. На сесії мало розглядатися питання про її призначення. Частину людей пропустили у сесійну залу, аби вони були присутні під час розгляду питання та могли висловити свою думку. Працівники санаторію та мешканці Ківерцівщини не приховували побоювання, що після звільнення Валентини Касарди, за часи управління якої об’єкт комунальної власності із закинутого піонерського табору перетворився на справжню перлину нашого краю і зріс у ціні у сто разів, можуть передати у приватні руки. Мовляв, є уже кілька осіб, які готові між собою поділити майновий комплекс санаторію на окремі ласі шматки.

Проте доводи людей та самої Валентини Касарди почуті не були. Її кандидатуру відхилили. А голова обласної ради Ігор Палиця запропонував Валентині Іванівні підшукати собі молодшого наступника та запропонувати його обласній раді. Касарду ці слова образили, і вона залишила сесійну залу.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!