Канадський професор у Луцьку презентував книгу про співіснування українців та євреїв

Канадський професор у Луцьку презентував книгу про співіснування українців та євреїв

Волинь

На факультеті історії, політології та національної безпеки СНУ імені Лесі Українки відбулась презентація книжки Павла-Роберта Маґочія та Йоханана Петровського-Штерна «Євреї та українці: тисячоліття співіснування» за участі Павла-Роберта Маґочія, -інформує прес-служба СНУ ім.Лесі Українки.

З позицій безстороннього розповідача автори подають чимало інформацій про євреїв та українців; їх вміщено у дванадцяти тематичних розділах. Серед висвітлюваних тем – географія, історія, економічне життя, традиційна культура, релігія, мова і книгодрукування, література й театр, архітектура й мистецтво, музика, формування діаспори та українська сучасність. Завершальний розділ – це роздуми авторів про наше минуле як про сучасність і майбутнє. Книга містить 335 кольорових ілюстрацій, 29 мап і декілька текстових вставок з описами специфічних феноменів або розповідями про контроверсійні питання.

Модерував захід Володимир Пришляк, кандидат історичних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії України.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!