На розвиток «Волиньторфу» хочуть залучити 200 мільйонів

На розвиток «Волиньторфу» хочуть залучити 200 мільйонів

Волинь

У рамках програми енергозбереження та переходу на внутрішні джерела заміщення енергоносіїв керівництво Волинської області в особі голови ОДА Володимира Гунчика ініціює нарощування потужностей ДП «Волиньторф». Для цього планують надати підприємству для розробки сім нових торфовищ. Інвестиційний проект коштуватиме приблизно 200 мільйонів гривень, які окупляться 8-9 років. Волинь отримала рекомендації Кабінету міністрів України щодо реалізації проекту.

Начальник Головного управління Держземагентства у Волинській області За дорученням голови ОДА фахівці управління Держземагентства в області збирають інформацію про земельні ділянки, перспективні для розробки корисної копалини. Раніше ці дані були неповні. Нині ж вони оновлені й загальна площа ділянок збільшилася - загалом по регіону 22 785 гектарів.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!