На Волині призивають на службу офіцерів запасу

На Волині призивають на службу офіцерів запасу

Волинь

На Волині розпочався призов на строкову військову службу офіцерів запасу. Призиватимуться до війська громадяни України із вищою освітою, віком до 43 років. Вони мають пройти відповідну підготовку на військових кафедрах і отримати первинне офіцерське звання, -повідомляє Суспільне Волинь.

 Під час проходження служби офіцери запасу отримуватимуть до 9 тисяч гривень. Середньомісячна зарплата буде збережена, якщо вони працювали офіційно.

“Дана кампанія завершується в нас 14 червня. Тобто у нас уже відібрані люди за військово-обліковими спеціальностями офіцери, які будуть призвані. Планове завдання для області цього року становило 11 людей. Ми відібрали більше. Офіцери, які призиваються, вони не залучаються до ООС, яка раніше йменувалася як АТО. Якщо в них виникне таке бажання, а службу вони проходять протягом 18 місяців, вони можуть по команді подати рапорт. Він буде розглянутий і при можливості буде надано виконувати такі завдання”, – повідомив  заступник обласного військового комісара Павло Свадовський.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!