Новинка 2018 року- трактор Massey Ferguson 6713- вперше презентовано на Волині

Новинка 2018 року- трактор Massey Ferguson 6713- вперше презентовано на Волині

Волинь

Волинські аграрії мали змогу на власні очі побачити новинку сезону 2018- нову флагманську модель- трактора Massey Ferguson 6713 та оцінити його переваги, - інформує прес –служба «Волинської фондової компанії».

Два дні у мальовничому санаторії «Пролісок» тривали навчання аграріїв Волині з актуальних питань розвитку галузі агропромислового комплексу. Його учасники мали змогу задати актуальні запитання розвитку агропромислового комплексу област представникам Міністерства аграрної політики, департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, представникам банківських.Генеральний директор «Волинської фондової компанії» Олександр Спященко розповів про товари та послуги, які компанія пропонує своїм клієнтам, а також представив новинку 2018 року – нову флагманську модель з двигуном потужністю 132 к.с., що розроблена в якості новаторської машини для задоволення потреб сільськогосподарських підприємств, - трактор Massey Ferguson 6713.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!