У Луцьку працює програма співфінансування для житлових будинків ОСББ та ЖКП

У Луцьку працює програма співфінансування для житлових будинків ОСББ та ЖКП

Волинь
У Луцьку успішно працює програма співфінансування для житлових будинків ОСББ та ЖКП на умовах 70% оплати робіт з міського бюджету, 30% оплати за рахунок мешканців. Про це пише на своїй сторінці у Facebook перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Григорій Недопад.
 
"Програмою можна скористатися для модернізації теплових мереж, заміни вікон та дверей, ремонту і утеплення фасаду, модернізації освітлення тощо. Приємно, що лучани, особливо учасники ОСББ, використовують цей дієвий механізм і реалізують енергоефективні заходи у своїх будинках, які забезпечують економію коштів і покращують стан житлових будинків. Із допомогою цієї програми мешканці Луцька ремонтують дахи, оновлюють внутрішні комунікації, здійснюють термомодернізацію будинків, доводячи власним прикладом просту істину - хто хоче досягти результату, той діє, знаходить можливості та ресурси, які сьогодні існують і забезпечують якісний результат", - йдеться в дописі Григорія Недопада.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!