Відійшов у вічність колишній міський голова Луцька

Відійшов у вічність колишній міський голова Луцька

Волинь

Луцька міська рада та виконавчий комітет сумують з приводу смерті голови Луцької міської Ради народних депутатів і виконавчого комітету (1979 - 1984 р.р.) Литвиненка Костянтина Васильовича.

Усе життя Костянтина Васильовича, його професійна діяльність пов’язані з нашим містом. Народився він у 1930 році у Луцьку в сім’ї робітника. Здобувши середню освіту, в 1949–1954 роках навчався у Київському ордена Леніна державному університеті імені Т. Г. Шевченка. Після його закінчення обіймав високі партійні посади, працював у системі народної освіти міста Луцька.

З грудня 1979 року по жовтень 1984 року Костянтин Литвиненко - голова Луцького міськвиконкому.

Нагороджений орденом «Знак Пошани» та медаллю «За доблесну працю».

Костянтин Васильович завжди був людиною скромною і відкритою, надзвичайно принциповою та відповідальною, любив своє місто і працював задля покращення добробуту лучан.

Його смерть – тяжка втрата для всіх, хто знав і пам'ятає Костянтина Васильовича Литвиненка. 

Вічна йому пам’ять.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!