Володимир-Волинські танкісти на 8-му місці на міжнародних змаганнях

Володимир-Волинські танкісти на 8-му місці на міжнародних змаганнях

Волинь

У німецькому  Графенвері,  на навчальному полігоні командування підготовки 7-ї Армії США в Європі, завершилися міжнародні змагання «Strong Europe Tank Challenge 2018».

У фінальний день програма для всіх команд була однакова. Перший етап – смуга перешкод. Далі була спортивна естафета. Учасники на швидкість переносили різні елементи танка. Останньою дисципліною стала швидкісна стрільба. Завдання – уразити 20 мішеней для гармати, маючи 30 снарядів на взвод. До уваги бралася влучність та швидкість стрільби. За цю вправу передбачався окремий кубок. Закрили змагання уже традиційною «дружньою стрільбою». На рубіж виїхало по одному танку від кожної команди та здійснили спільний постріл. Далі вогонь відкривали вже по готовності екіпажу.

У підсумку цьогорічним переможцем стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. Другу сходинку посіли новачки «челенджу» – ЗС Швеції, а бронзу здобули представники ЗС Австрії. За окрему номінацію «снайперська стрільба» кубок дістався військовослужбовцям Армії ЗС США. Українська команда – танковий взвод 14ОМБр Сухопутних військ ЗС України у заліковій таблиці посів восьме місце. Варто відзначити, що українських танкістів дещо підвела техніка. Вони виступали на нових для себе Т-84У "Оплот" (це не БМ "Оплот", який є найкращим українським танком, котрий іде на експорт - ред.). Уже на першому етапі змагань у машин виникои технічні проблеми. Зокрема відмовила система наведення вогню. Через це під час вправи в атаці українці не змогли вразити жодної рухомої мішені, не отримавши за цей компонент жодного балу. Несправність на місці намагалися усунути представники виробника, які також були присутні у Німеччині. Отож, хоча танковий взвод 14 ОМБР і посів останнє місце, проте військові здобули неоціненний досвід, а конструктори заводу імені Малишева побачили над чим їм потрібно працювати.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!