Волинська митниця  попереджає: документи на «євробляхи»ретельно перевіряються

Волинська митниця попереджає: документи на «євробляхи»ретельно перевіряються

Волинь

Волинські митники у пункті пропуску Устилуг вилучили у громадянина України автомобіль Ford Focus експертною вартістю  понад 111 тисяч гривень через фіктивне нотаріальне доручення, виписане ніби то в м. Хрубешов Республіки Польща. Перед цим цей же громадянин намагався ввезти той самий автомобіль через пункт пропуску Ягодин. Проте тоді не зміг пред’явити ніякого документу про право користування чужою власністю. Цей автомобіль поповнив уже четвертий десяток транспортних засобів, тимчасово вилучених цього року  на склад митниці за аналогічне правопорушення.  Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

« З початку цього року, повідомляють польські митники,  в зоні діяльності Надбужанського відділу Прикордонної Служби (у Дорогуську, що межує з Ягодином) затримано 192 автомобілі. Доступна ціна та розгалужена мережа нотаріальних послуг у Польщі дозволяє зробити висновок, що головна причина підробок нотаріальних посвідчень полягає у фізичній відсутності під час оформлення документів реального власника авто, - коментує в.о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький.

 Відповідальність, що  настане після набуття законної сили рішення суду у цих  справах, для громадян означатиме  конфіскацію автомобіля та накладення штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!