ВООЗ назвала найбільш питущі нації — цього разу результат вийшов неочікуваним

ВООЗ назвала найбільш питущі нації — цього разу результат вийшов неочікуваним

Світ

Європейське бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я оприлюднило статистику щодо вживання алкоголю у країнах старого світу. За словами директора Департаменту неінфекційних хронічних захворювань і зміцнення здорового способу життя Європейського бюро ВООЗ Гаудена Галеа, у Литві в 2016 році один житель в середньому спожив 16 літрів спиртного.

«Це, за новітніми підрахунками, робить Литву найбільшою «п'яницею» в Європі, а також найбільш питущою країною у світі», - цитує слова Галеа DELFI.

На другому місці розташувалась Білорусь, де на кожного мешканця припадає близько 15 літрів алкоголю на рік. Третє у Латвії, де в середньому споживається близько 13 літрів на кожного жителя.

Росія разом з Польщею розташувалися на четвертій сходинці у рейтингу з показником трохи більше 12 літрів на душу населення.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!