У Польщі обурені парафіяни змусили священика продати свій Porsche

У Польщі обурені парафіяни змусили священика продати свій Porsche

Світ

Польський священик Веслав Мацяшек вирішив продати елітний автомобіль Porsche і роздати виручені кошти бідним після критики з боку прихожан церкви.

Як повідомляється, Вєслав Мацяшек, священик приходу у селі Касіна Вєлька на півдні Польщі, викликав обурення у парафіян за те, що водив автомобіль Porsche вартістю 400 тис. злотих (бизько 110 тис. доларів). Після того, як священик висловив жаль з приводу низької відвідуваності віруючих у церкві, парафіяни склали власний список претензій і опублікували його на веб-сайті парафії. Серед претензій був розкішний автомобіль отця.

«Католицький священик повинен дбати про добре ім’я церкви та добре ім'я священиків», – цитує телеканал адміністратора парафіяльного веб-сайту Томаша Новака.

TVN зазначає, що деякі парафіяни розкритикували покупку Porsche, інші встали на захист священика. У зв’язку зі скандалом Мацяшек опублікував письмову заяву, у якій оголосив, що продасть свій автомобіль. Він також зазначив, «якщо хтось почувається ображеним, він дуже шкодує». Священик також прочитав вибачення під час меси.

Джерело: zaxid.net

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!