На Волині чоловік врятував дружину від смерті
Наші публікації

На Волині чоловік врятував дружину від смерті

20 березня, 17:00
0
1
Сподобалось?
1

Ковельчанка Вікторія Паращук важко захворіла. Її відлік на життя ішов дуже стрімко. Але чоловік Віктор, який ще з дитинства знався на травах, взявся сам лікувати дружину. І йому це вдалося.

Віта і Вітя ходили в одну школу. Їй було 13 років, а йому – 17, як вони познайомилися. І відтоді завжди разом. Відслуживши в армії, Віктор покликав Віту заміж. І вона, 17-річна, прийшла до свекрухи в невістки. Жили дружно. Народивши двох дітей, Віта, за порадою чоловіка, пішла вчитися в медучилище. Віктор мріяв, щоб дружина закінчила його з червоним дипломом – і вона зробила йому такий подарунок. 

Але якось захворіла. Мучили її слабкість у тілі і постійна температура. Через хворобу мусила розрахуватися з роботи (працювала на швидкій), бо ж не могла навіть з маршрутки кілометр додому дійти.

– Я обстежилась і почула, що маю щитовидку дуже великих розмірів, яка перекриває дихальні шляхи, – розповідає Вікторія. – Дихала нібито через соломинку.  А лікарі скрушно хитали головами і казали: «Стан дуже поганий, жити лишилося недовго. А у вас же діти малі...» Я не знала, що робити. Нікуди не ходила. Раз на тиждень чоловік возив мене до церкви – він вірив, що одужати мені допоможе лише Бог. А ще взявся рятувати мене травами.

Віктор підібрав суміші, які дали результат. Подружжя навіть їздило у Чернівці до фітотерапевта на консультацію, який підтвердив правильність лікування. У щирих молитвах просили Бога мудрості і допомоги. І Господь не залишив їх.

– Коли мені стало легше дихати, я пішла на обстеження, – розповідає Вікторія. – Лікарі були дуже здивовані. І якщо раніше стверджували, що таке не лікується, то тепер кажуть: «Всяке буває...»

Віта зробила велику помилку, як і майже всі важкохворі, коли одужують. Вона завантажила себе щоденною роботою, бо ж у неї п’ятеро дітей – клопоту вистачає. Думала, що уже здорова. Але раптом їй погіршало. Зрозуміла – хвороба повернулася. 

– Мені з кожним днем ставало все гірше і гірше, – згадує. – Чоловік призначив дуже строгу дієту. Знову підібрали суміш трав для пиття. 

Віктор дуже переживав за дружину, тож запропонував звершити єлеєпомазання. Жінка не просила здоров’я і життя, а тільки сили витримати все, що назначив Господь. Це диво, бо саме тоді відчула, що їй легшає.

...Лікування, приписане чоловіком, триває уже 11 років. Жінка відмовилася від офіційної медицини і в онколікарню, куди її направляли, не їздила жодного разу. Коли Вікторія зробила УЗД серця і кардіограму, то лікарі були дуже здивовані, що у 50 років її серце і судини в ідеальному стані. Як таке може бути?

– Зараз я працюю помірковано, потроху, і не роблю помилок, як колись. Ходжу влітку по ягоди та гриби. Завдяки мудрим порадам чоловіка утримуюся від важкої роботи, чим продовжую своє життя і покращую здоров’я. Тішимося п’ятьма дітьми та шістьма онуками, – підсумовує Вікторія.

Галина ОЛІФЕРЧУК


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися