26 червня 2014, 09:45
0
0
0

Футболісти збірної Ірану завдяки нічийному результату з Нігерійцями у першому турі ще мали шанси на продовження боротьби. Їм потрібно було вигравати у боснійців, бажано з розривом у два м'ячі. Але балканці га це не зважали записавши на свій рахунок першу історичну перемогу на чемпіонатах світу.

Боснія і Герцеговина - Іран - 3:1

Голи: 1:0 - Джеко (23), 2:0 - Пьянич (59), 2:1 - Гоочаннеіджад (82), 3:1 - Вршаєвич (83).

Боснія: 1. Бегович, 2. Вршаєвич, 4. Спахич, 7. Бешич, 15. Шунич, 5. Колашинац, 8. Пьянич, 15. Сушич (23. Саліхович, 79), 21. Хаджич (61. Враньєш, 61), 9. Ібішевич, 11. Джеко (19. Вішча, 85).

Іран: 12. Хагігі, 4. Хоссейні, 5. Садекі, 15. Монтазері, 23. Пуладі, 3. Хайсафі (9. Джаханбахш, 63), 6. Некунам, 7. Шоджаеї (2. Хейдарі, 46), 14. Теймурян, 16. Гоочаннеіджад, 21. Дежага (10. Ансаріфард, 68).

Збірна Боснії і Герцеговини перший у своїй історії Чемпіонат світу на мажорній ноті. Хоча команда й не змогла пройти груповий етап, але епізодами демонструвала непоганий футбол.

Хоча Ірану перемога була потрібніша, боснійці хотіли її більше. Увесь перший тайм європейці домінували на полі і завершили його з мінімальною перевагою у рахунку. Лишень у другому таймі після вже другого м'яча у свої ворота іранці почали ризикувати. Але інтриги у матчі представникам Азії створити так і не вдалося. Наприкінці зустрічі команди лишень обмінялися голами.

Отож боснійців, які вилетіли з Мундіалю ще за підсумками двох турів, потягнули за собою Іран. Якщо чесно турнір від цього нічого не втратив.