Зеленський підписав указ про захист лісів
Україна

Зеленський підписав указ про захист лісів

8 червня 2021, 11:53
0
0
Сподобалось?
0

Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів" (№228/2021).

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

Як йдеться у документі, указ підписали з метою збереження лісового фонду України, належного захисту та відтворення лісів, створення сприятливих умов для ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку з урахуванням природних та економічних умов, забезпечення прав громадян на безпечне довкілля.

Так, згідно з указом, з 2021 року передбачається почати реалізацію екологічної ініціативи "Масштабне залісення України".

Зокрема, Кабінету міністрів президент доручив розробити у двомісячний термін та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо вдосконалення системи охорони, захисту та відтворення лісів, у тому числі самосійних, стимулювання лісорозведення, збереження та відновлення природних екосистем.

Також уряд має розробити та затвердити Державну цільову програму «Масштабне залісення України».

У рамках програми передбачено вжити в установленому порядку заходів щодо забезпечення належного фінансування у 2022 році та наступні роки заходів з охорони, захисту, використання та відтворення лісів; запровадити механізми залучення інвестицій для відновлення лісів та лісорозведення.

Кабмін спільно з обласними, Київською міською державними адміністраціями повинен забезпечити сприяння реалізації ініціатив громадських об'єднань на участь у заходи з охорони, захисту, відтворення лісів, залучення до таких заходів населення, насамперед молоді, організацію медійних, виставкових та інших інформаційно-освітніх і виховних заходів, спрямованих на формування у населення екологічного світогляду, поширення інформації про необхідність збереження та відтворення лісових ресурсів, у тому числі шляхом розміщення соціальної реклами, заохочення громадян до практичної діяльності в цій сфері, анонсування та висвітлення заходів щодо збереження та відтворення лісів.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися