Залужний став доктором філософії
Україна

Залужний став доктором філософії

28 грудня 2023, 10:42
0
0
Сподобалось?
0

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний захистив дисертацію з права. Так він здобув науковий ступінь доктора філософії.

Про це свідчать дані NAQA.Svr – інформаційної системи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, – пише Громадське.

Зокрема, система відображає стан захисту дисертації як «ступінь присуджено». Сам захист відбувся в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Оскільки дисертація й анотація до неї становлять державну таємницю у сфері оборони, державної безпеки та охорони правопорядку, то переглянути її неможливо.

А втім за ключовими словами відомо, що тема роботи Залужного пов'язана з військовою дисципліною, дисциплінарними проступками та стягненнями.

Публікації Залужного за темою дисертації також присвячені питанням військово-дисциплінарного законодавства. У роботах Залужний підписаний як аспірант кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби. Головнокомандувач ЗСУ неодноразово приходив на заходи Академії, наприклад, з нагоди випуску її студентів.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися