Які виплати отримують люди без стажу
Україна

Які виплати отримують люди без стажу

18 квітня, 11:33
0
0
Сподобалось?
0

Українські громадяни, які не змогли набути страхового стажу, отримують від держави тимчасову соціальну допомогу в розмірі 2 361 гривня. При цьому отримати виплату до 65 років не можна. А люди похилого віку, які мають недостатній страховий стаж, отримують допомогу в такому ж розмірі, але мають на неї право після досягнення 63 років.

Щоб оформити таку допомогу, потрібно подати заяву та необхідні документи до територіального центру соцзахисту. Під час воєнного стану і протягом місяця після його завершення виплати здійснюються безперервно, незалежно від того, чи було пропущено строки для їхньої перевірки. Тимчасова соціальна допомога для літніх людей не підлягає індексації та може стати більшою тільки зі збільшенням прожиткового мінімуму, до якого вона прив’язана. Але при досягненні певного віку можна отримати такі надбавки: з 70 до 75 років – 300 гривень; з 75 до 80 років – 456; старше 80 років – 570 гривень.

Зазначимо, що нині з кожним роком вимоги до страхового стажу збільшуються. Цього року право вийти на пенсію у 60 років матимуть люди, у яких страховий стаж становить не менше 31-го року. До 2028 року ця вимога збільшиться до 35 років.

Наш кор.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися