До Книги рекордів Гіннесса потрапив львів'янин, який протягнув зубами 600-тонне судно
Львівщина

До Книги рекордів Гіннесса потрапив львів'янин, який протягнув зубами 600-тонне судно

27 грудня 2018, 18:55
0
0
Сподобалось?
0

До Книги рекордів Гіннесса внесено досягнення львів'янина Олега Скавиша (відомий також як Тягнизуб), який зубами протягнув на 16,3 метра в Одеській області судно вагою 614 тонн . Як передає  УНІАН, вручення Скавишу диплома, що підтверджує світовий рекорд, відбулося сьогодні, 27 грудня,  в Одесі.

Експерт Національного реєстру рекордів України Дмитро Яїцький зазначив, що  вручений  документ- диплом «Найбільша вага судна, протягнутого зубами», є ювілейним для нашої країни - Тягнизуб став 50-м українським рекордсменом-стронгменом, чиє ім'я внесено до Книги рекордів Гіннесса.

За словами президента Національного реєстру рекордів України Віталія Зоріна, в дипломі зазначено дату «30 жовтня 2018 року» - цього дня в Одеській області - на території Іллічівського судноремонтного заводу - було офіційно зафіксовано це досягнення. Таким чином, на збір відповідних доказів для зарубіжних фахівців, оформлення документів і безпосередньо реєстрацію пішло менше двох місяців. При цьому зазвичай на таку процедуру потрібно не менше року.
Він додав, що попереднє світове досягнення перевищено майже на 40 тонн. Заявку розглянуто представництвом Книги рекордів Гіннесса у Лондоні і підтверджено.

 За словами Олега Скавиша, свій рекорд він присвятив захисту бездомних тварин, щоб звернути увагу суспільства на цю проблему.

Попередній рекорд, зафіксований у Книзі рекордів Гіннесса, було встановлено в 2001 році в Дагестані, де в рибному порту Махачкали силач Омар Ханапієв зрушив з місця і протягнув по морю на 15 метрів 567-тонний танкер.

 


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися