У Рівному п’яні прокурори з Одещини буянили в готелі і викрикували гасло «Слава Путіну!»
Рівненщина

У Рівному п’яні прокурори з Одещини буянили в готелі і викрикували гасло «Слава Путіну!»

21 грудня 2014, 06:14
10
8
Сподобалось?
8

Цей інцидент трапився у ніч з 19 на 20 грудня. Інформацію про неадекватну поведінку двох чоловіків на околиці Рівного у готелі «Форсаж» отримав «Правий сектор» Рівненщини. Перевіряти її на місце вирушив керівник організації Роман Коваль та ще кілька активістів. Як з'ясувалося, у рівненський готель якимось чином потрапили одеські прокурори.

Зі слів персоналу, вони лаялися, плювалися, гасили недопалки об стіни кімнати. При цьому в грубій формі обзивали молодих жінок, персонал готелю і кричали «Слава Путіну!» і «Ви, бандерівці, їсте російських немовлят».

Зрештою хуліганів забрала міліція. Проте на ранок їх відпустили, і чоловіки, забравши речі, зникли. Керівник «Правого сектора» Рівненщини Роман Коваль звернувся до міліції за поясненнями. Там йому вдалося дізнатися, що чоловіки справді працюють у прокуратурі міста Одеси. Це Румянцев Олександр Володимирович і Малик Олександр Анатолійович. Рівненські активісти «Правого сектору» уже звернулися до своїх одеських колег, аби ті знайшли хуліганів і не дали їм можливості уникнути відповідальності.

https://www.youtube.com/watch?v=LjjgKRusSBA&feature=youtu.be


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • lada
    lada

    В Одесі ще багато є такої сволоти, яку потрібно завантажити в товарняки та відправити до раші

    21 грудня 2014, 08:08
    Відповісти
  • Василь
    Василь

    А як би не правий сектор.то про цих виродків ніхто і не знав би.Наші мєнти панічно бояться працівників прократури.

    21 грудня 2014, 08:21
    Відповісти
  • Вадим
    Вадим

    Я из Одессы. Вы их там где нибудь закопайте в горах по-тихому, на кой нам это говно в Одессе, говно в море не тонет, а в земле лежит и не воняет.

    21 грудня 2014, 08:34
    Відповісти
    • ВадиМу
      ВадиМу

      Не из Одессы ты чмо .

      21 грудня 2014, 08:41
      Відповісти
  • Правдивый
    Правдивый

    Какой правый секель, вы что тут пишете скакуны, привели тварюк к власти и что теперь хотите???" Патриоты недоделанные" уничтожили страну и кто вы после этого!!! А ты Вадим, какой ты одессит??? Чертила -ты в грязных носках!!! В Одессе вас ненавидят!!!

    21 грудня 2014, 08:46
    Відповісти
    • Злий
      Злий

      Таких, как ты нужно с этими прокурорами прикопать!

      21 грудня 2014, 09:11
      Відповісти
  • ХХХ23
    ХХХ23

    Вам бы волю, вы бы пол Украины в землю закопали, тех у кого мнение отличное от вашего

    21 грудня 2014, 08:46
    Відповісти
  • Stilet
    Stilet

    Що там їх шукати... На офіційному сайті прокуратури Одеської області в розділі "Про прокуратуру -> Інформація 08.02.2013 Призначені у лютому 2013 року" є один подібний: " 06 лютого 2013 року молодший радник юстиції Малик Олександр Анатолійович призначений на посаду прокурора прокуратури м.Одеси". Інший,напевно десь поряд....

    21 грудня 2014, 10:33
    Відповісти
  • Олена Остапенко
    Олена Остапенко

    Шкода САШКА БІЛОГО-він би навів порядок на Рівненщині та за її межами.СЛАВА ГЕРОЮ!

    21 грудня 2014, 10:58
    Відповісти
  • Андрій
    Андрій

    Те що прокурорів забрали до райвідділу вже щось. Принаймі "заспокоїли". Краще було б звичайно таких прокурорів пристрелити при збройному опорі працівникам міліції. Це так маленький натяк що робити з "гандонами в погонах"