Суддя з Луцька увійшла до Вищої ради правосуддя
Волинь

Суддя з Луцька увійшла до Вищої ради правосуддя

10 березня 2021, 16:17
0
0
Сподобалось?
0

Суддя Луцького міськрайонного суду Інна Плахтій стала членкинею Вищої ради правосуддя. Голосування за кандидатів відбулося 10 березня у рамках 18-го з’їзду суддів України.

Про це повідомляє Рада суддів України.

Крім Інни Плахтій на посаду претендували ще 34 судді. Документи від кандидатів у ВРП (Вищій раді правосуддя) приймали з 21 січня до 6 лютого. Луцька суддя надіслала на розгляд ради біографію, мотиваційний лист та декларацію про доходи.

До другого туру голосування вийшли Інна Плахтій – суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області та Олександр Панасюк – суддя Вінницького апеляційного суду.

У голосуванні взяли участь 276 делегатів. Більшість голосів за свою кандидатуру отримала Інна Плахтій, за не свої голоси віддали 159 делегатів. Олександр Панасюк – суддя Вінницького апеляційного суду отримав 110 голосів

Одразу після оголошення результатів голосування суддя Інна Борисівна Плахтій склала присягу члена ВРП.

Суспільне Волині зібрало цікаві факти з життя судді.

Інна Плахтій – з відомої на Волині суддівської родини. Батько, Борис Плахтій – колишній суддя Апеляційного суду Волинської області, зараз у відставці. Сестра Наталія Плахтій нині працює суддею Волинського окружного адміністративного суду. Донька, Катерина Троць, працює на посаді керівника служби інспекторів секретаріату ВРП.

Суддя навчалася у Луцькому педагогічному інституті на факультеті іноземних мов. Другу освіту здобувала у Волинському державному університеті за спеціальністю правознавство та отримала диплом із кваліфікацією «юрист».

Трудову діяльність Інна Плахтій розпочала в 1999 році на посаді секретаря судових засідань у Луцькому міськрайонному суді. З 2007 по 2009 роки була помічником, а згодом радником голови Апеляційного суду області. Нині офіційно працює суддею Луцького міськрайонного суду.

Згідно із декларацією про доходи, за 2020 рік Інна Плахтій заробила 113 958 гривень. Це зарплатня жінки на посаді судді Луцького міськрайонного суду. У декларації за 2019 рік суддя вказала, що володіє двома квартирами у Луцьку та автомобілем Suzuki вартістю 160 тисяч гривень. Зарплата судді у 2019 була більшою, у графі доходів Інна Плахтій вказала – 535 986 гривень.

Вища рада правосуддя – колегіальний, незалежний конституційний орган державної влади та суддівського врядування, який діє в Україні на постійній основі для забезпечення незалежності судової влади, її функціонування на засадах відповідальності, підзвітності перед суспільством.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися