Чи будуть на Волині школярі навчатися влітку
Волинь

Чи будуть на Волині школярі навчатися влітку

22 квітня, 21:02
0
2
Сподобалось?
2

Школярі можуть продовжити навчання на початку літа через пандемію коронавірусу та позапланові канікули. Рішення про закінчення навчального року прийматимуть безпосередньо в кожному навчальному закладі. Чи продовжать навчання у школах Волині до 30 червня, буде залежати від того, як вирішить педагогічна рада кожного закладу.

Про це Конкурент розповіла Тетяна Соломіна – заступник начальника управління-начальник відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Волинської обласної державної адміністрації.

З її слів, освітній процес розпочинається 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

«Закон про повну загальну середню освіту говорить про те, що структура і тривалість навчального року, навчального тижня, дня, занять, відпочинку, форми організації освітнього процесу визначається педагогічною радою. Такий регламент визначив закон. Ще є зауваження, скажемо, що тривалість канікул не може становити менше 30 календарних днів. Як правило, це – один тиждень у жовтні, два – у період зимових свят і канікули у березні. Загально говорити про те, хто і як визначив освітній процес, зарано, і ми не втручаємося в це», – зазначила Тетяна Соломіна.

Ближче до кінця навчального року питання вивчатиметься додатково.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися