Волинянин завоював першу для збірної України медаль з веслування

27 червня 2021, 17:33
0
0
0

Ковельчанин Павло Борсук виборов першу медаль для збірної України на чемпіонаті Європи серед молоді і юніорів з веслування, який проходить у місті Познань в Польщі.

Про здобутки волинянина Суспільному телефоном розповів старший тренер обласної збірної Василь Прохорук.

Бронзу спортсмен виборов у дисципліні "молодіжна каноє-двійка" на дистанції 1000 метрів. Волинянин працював у парі зі спортсменом із Запоріжжя Артемом Четвертаком.

Волинянин завоював першу для України медальна на чемпіонаті Європи з веслування

Українські веслувальники стартували в п’яти фіналах на дистанції 1000 метрів, і лише в останньому за рахунком завоювали медаль. Тренер Василь Прохорук додав, що дистанція, на якій хлопці вибороли бронзу – олімпійська і спортсмени з нею гарно впоралися.

Змагання у Познані розпочалися 24 червня. У неділю 27 червня – фінальний день чемпіонату. У федерації каноє сподіваються, що спортсмени ще зможуть поповнити здобуток збірної.