У селі на Волині - скандал проти закриття школи
Волинь

У селі на Волині - скандал проти закриття школи

4 серпня, 12:17
0
0
Сподобалось?
0

У селі Стеблі на Ковельщині батьки проти припинення роботи місцевої школи.

Попри те, що навчається в закладі лише 13 учнів, – люди готові взяти на себе усі витрати. Місцеву ж владу просять забезпечити зарплатнею лише працівників, яких там аж троє, пише "12 канал"

Місцеві жителі розповідають: влада обіцяла відтермінувати закриття школи. Тепер навіть не попередили про своє рішення. Батьки ж до цього часу вкладали у школу усі сили й гроші, самотужки зробили все для комфортного навчання дітей. Єдиний нюанс – немає харчування, втім і тут альтернативу знайшли. Для перекусів облаштували приміщення, де діти їдять те, що приносять із дому.

Батьки готові й надалі підтримувати роботу школи – просять лише дати зарплати працівникам, яких тут аж троє: дві вчительки і техпрацівниця.

Обурення викликало й те, що як альтернативу для дітей обрали школу у Скулині. У цей заклад своїх діток віддавати батьки категорично проти. І про це, мовляв, не раз говорили очільнику громади. Запевняють, що діти хочуть іти в Уховецьк.

Сумніваються люди й у тому, що їхнім дітям організують нормальний доїзд до Скулина.  Бо наразі єдиний варіант – рейсовий автобус. Тому, кажуть, або Уховецьк і нехай роблять дорогу, або не закривають школу.  Очільник громади розповідає: ідею з Уховецьком подавав на розгляд депутатам, втім рішення не підтримали. Відповідно єдиний можливий варіант: Скулин. Організацію доїзду дітей, запевняє Віталій Кашик, бере на себе. Шкільний автобус є.

“Ця школа по закону не має права на існування, ми не можемо її фінансувати з першого вересня. Я обов’язково я з громадою, особливо з активними людьми, які переживають за село, зустрінуся і все поясню й розкажу”, – обіцяє Віталій Кашик.

Жителів Стеблів слова не гріють, вони прагнуть діалогу при зустрічі. А якщо очільник громади не знайде з ними компромісу – обіцяють скаржитися до суду.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися