Сторожа луцької школи хочуть звільнити через надмірну відповідальність
Волинь

Сторожа луцької школи хочуть звільнити через надмірну відповідальність

13 серпня, 16:35
1
0
Сподобалось?
0

В одній із шкіл Луцька хочуть звільнити сторожа, бо він відповідально ставиться до роботи та змушує працювати інших.

Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Василь Милусь в минулому працював викладачем в Луцькому національному технічному університеті, проте після звільнення знайшов роботу лише сторожем в одній із шкіл. Водночас чоловік відповідально поставився до своєї роботи – він вночі не спить, а по кілька десятків разів обходить територію навчального закладу.

«Одного разу в школу залізли злодії, вони вкрали два вогнегасники і сокиру. Я пішов захищати шкільне майно. Кликав свого напарника, але він не реагував, а просто відсидів. Я ж відвоював ті два вогнегасники і сокиру сам», – каже сторож Василь.

Чоловік закликає до роботи й своїх колег, а промахи напарників нотує. Це не подобається іншим сторожам і вони почали звільнятись. Також відповідальному сторожу в школі дали прізвисько «людожер».

Завідувач господарської діяльності школи Василь Подоляк же заявляє, що через сторожа, який виконує робочі інструкції, звільняються інші працівники. А тому в школі вирішили звільнити відповідального сторожа.

«Я пропонуватиму звільнити його після закінчення трудової угоди. Чи вирішить це питання позитивно директор школи чи ні – мені невідомо», – каже Василь Подоляк.

Проте Василь Милусь каже, що він відповідально виконує свою роботу та не планує звільнятись.

«Я буду консультуватися з юристами, як то зробити – чи то в департамент освіти, чи то в міську раду. І прив’яжу себе ланцюгом, голод оголошу. А що мені робити? За ту мізерну пенсію 2300 я не виживу», – каже Василь Милусь.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • завгосп
    завгосп

    паршиву вівцю гнати зі стада сраною мітлою

    13 серпня, 17:40
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися