З 1 вересня новонароджені будуть отримувати спеціальний бебі-бокс

З 1 вересня новонароджені будуть отримувати спеціальний бебі-бокс

Актуально

З 1 вересня 2018 року при народжені дитини сім'ям від держави буде надаватися спеціальний бебі-бокс. Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент УНН.

"Сьогодні ми приймемо рішення щодо важливих питань – це введення нової традиції, яку ми запроваджуємо з 1 вересня 2018 року. Тепер кожна родина, в якій народився малюк буде отримувати від держави спеціальний бебі-бокс. Він зібраний з любов'ю, для того, щоб на перших етапах життя у мами було все для того, щоб доглядати дитинку. Це буде якісний бокс з якісним наповненням… це впроваджується для підтримки народжуваності", - повідомив В.Гройсман.

Нагадаємо, 30 травня урядовці, серед іншого, збираються затвердити Державну соціальну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!