У Рівному під лід пішли батько та 2-річний син

У Рівному під лід пішли батько та 2-річний син

24 січня 2014, 18:36

Страшною трагедією закінчилася вечірня прогулянка на санках для молодої родини з Рівного. Батько з 2-річним сином вирішили по кризі перетнути озеро Басів Кут, однак додому живими не повернулися. Мама забила на сполох близько опівночі – чоловік з дитиною затримувався, мобільний не відповідав.

У Рівному під лід пішли батько та 2-річний син

У Рівному під лід пішли батько та 2-річний син

24 січня 2014, 18:36

Страшною трагедією закінчилася вечірня прогулянка на санках для молодої родини з Рівного. Батько з 2-річним сином вирішили по кризі перетнути озеро Басів Кут, однак додому живими не повернулися. Мама забила на сполох близько опівночі – чоловік з дитиною затримувався, мобільний не відповідав.

Фани «Шахтаря» охороняють донецький Майдан

Фани «Шахтаря» охороняють донецький Майдан

24 січня 2014, 17:47

Підтримати учасників донецького Майдану прийшли фани футбольного клубу «Шахтар». Вболівальники пообіцяли організувати охорону місцевих активістів від «тітушок». Донеччани заявили, що чимало прибічників Євромайдану вже виїхали до столиці.

Фани «Шахтаря» охороняють донецький Майдан

Фани «Шахтаря» охороняють донецький Майдан

24 січня 2014, 17:47

Підтримати учасників донецького Майдану прийшли фани футбольного клубу «Шахтар». Вболівальники пообіцяли організувати охорону місцевих активістів від «тітушок». Донеччани заявили, що чимало прибічників Євромайдану вже виїхали до столиці.

Волинь — без губернатора

Волинь — без губернатора

24 січня 2014, 17:11

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук таки написав заяву про відставку. Він зауважив, що робить це «для збереження миру і спокою в країні». Заява направлена до Адміністрації президента України.

Волинь — без губернатора

Волинь — без губернатора

24 січня 2014, 17:11

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук таки написав заяву про відставку. Він зауважив, що робить це «для збереження миру і спокою в країні». Заява направлена до Адміністрації президента України.

Загинув через.... навушники

Загинув через.... навушники

24 січня 2014, 14:33

У Чернівцях тепловоз наїхав на чоловіка, який переходив колію у невстановленому місці. Помітивши порушника правил дорожнього руху, машиніст попередив його про небезпеку звуковим сигналом, а коли той ніяк не зреагував, увімкнув екстрене гальмування.

Загинув через.... навушники

Загинув через.... навушники

24 січня 2014, 14:33

У Чернівцях тепловоз наїхав на чоловіка, який переходив колію у невстановленому місці. Помітивши порушника правил дорожнього руху, машиніст попередив його про небезпеку звуковим сигналом, а коли той ніяк не зреагував, увімкнув екстрене гальмування.

Львівський Беркут просить звільнення!

Львівський Беркут просить звільнення!

24 січня 2014, 13:21

На Львівщині «беркутівці» пишуть рапорти на звільнення. Вони проти того, щоб силовики били й принижували людей на Євромайдані у Києві. Про кількість рапортів, уже написаних львівськими бійцями, поки не повідомляється, але що то – не поодинокі випадки, запевняють журналістів.

Львівський Беркут просить звільнення!

Львівський Беркут просить звільнення!

24 січня 2014, 13:21

На Львівщині «беркутівці» пишуть рапорти на звільнення. Вони проти того, щоб силовики били й принижували людей на Євромайдані у Києві. Про кількість рапортів, уже написаних львівськими бійцями, поки не повідомляється, але що то – не поодинокі випадки, запевняють журналістів.

Голова Волинської облради подав у відставку. Губернатор ще радиться з Києвом...

Голова Волинської облради подав у відставку. Губернатор ще радиться з Києвом...

24 січня 2014, 12:56

На Волині за прикладом своїх сусідів сьогодні взялися за штурм ОДА. Голова Волинської облради вже подав у відставку. Губернатор поки відмовився. У Луцьку на Київському майдані під стінами обласної адміністрації зібралося понад тисячу мітингувальників.


Житомирських «майданівців» судитимуть через захоплення ОДА?

Житомирських «майданівців» судитимуть через захоплення ОДА?

24 січня 2014, 12:34

У Житомирі прокуратура відкрила справу через захоплення облдержадміністрації. Людям погрожують обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Досудове розслідування житомирськими слідчими розпочато 23 січня.

Житомирських «майданівців» судитимуть через захоплення ОДА?

Житомирських «майданівців» судитимуть через захоплення ОДА?

24 січня 2014, 12:34

У Житомирі прокуратура відкрила справу через захоплення облдержадміністрації. Людям погрожують обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Досудове розслідування житомирськими слідчими розпочато 23 січня.

Держдума Росії оголосить Тягнибока і Яценюка персонами «нон грата»?

Держдума Росії оголосить Тягнибока і Яценюка персонами «нон грата»?

24 січня 2014, 12:22

Поки США вводить обмеження на в’їзд до Америки українським чиновникам, причетним до кровопролиття на Майдані у Києві, у Держдумі Росії задумуються над санкціями проти… лідерів нашої опозиції.
