Щоб погасити усі кредити, Україні потрібно... ще 26 років їх не брати!

Щоб погасити усі кредити, Україні потрібно... ще 26 років їх не брати!

7 лютого 2014, 18:15

Україна зможе повністю погасити діючі внутрішні та зовнішні кредити лише у… 2040 році. Це підрахувало міністерство фінансів України. 75% платежів припадають на перші п'ять років – з 2014 по 2018-й. До 2040 року платежі зменшаться.

Розробили карту... забруднення повітря

Розробили карту... забруднення повітря

7 лютого 2014, 17:59

У Львові з’явилася карта-схема забруднення повітря на перехрестях. Її розробило комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління». Вимірювання забруднення атмосфери викидами від транспорту проводилося на 25-ти найбільших перехрестях міста.

На Хмельниччині вкрали... пам’ятник Леніну

На Хмельниччині вкрали... пам’ятник Леніну

7 лютого 2014, 17:22

Комуністи Шепетівки в шоці: вночі хтось поцупив їхнього вождя. Пам’ятник Леніну десятиліттями возвишався біля райдержадміністрації. А в п’ятницю зранку стояв лише постамент.     Кажуть, Володимира Ульянова вкрали між 1 та 4 годинами ночі. Хто це зробив, поки невідомо.

Аби здолати ожеледицю, дороги... поливають

Аби здолати ожеледицю, дороги... поливають

7 лютого 2014, 17:04

Потепліло – дороги вмить вкрилися ожеледицею. Аби зменшити аварійність, комунальники борються з цим лихом різними способами. Зокрема, на Прикарпатті шляхи не лише посипають піщано-соляними сумішами, а й… поливають спеціальними розсолами. Мова про розсоли з Домбровського кар’єру, що біля Калуша.

У Карпатах сходять лавини

У Карпатах сходять лавини

7 лютого 2014, 16:50

Рятувальники просять відпочивальників утриматися на вихідні від поїздок у Карпати. Тут очікується сходження лавин. Попередження зробили метеорологи.

На волі столяр стане шеф-кухарем

На волі столяр стане шеф-кухарем

7 лютого 2014, 13:21

«Пекельна кухня» буває не тільки на телебаченні. Це, зокрема, спробували довести у пенітенціарній службі Рівненської області, організувавши конкурс на кращого кухаря серед засуджених. Змагання пройшли в Городоцькому виправному центрі №131.

У Харкові тітушки спалили гуманітарну допомогу для Майдану

У Харкові тітушки спалили гуманітарну допомогу для Майдану

7 лютого 2014, 13:05

Цієї ночі у Харкові згорів гараж з гуманітарною допомогою для Майдану. Про це повідомив нардеп України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець. «Як мені повідомили, пожежа сталася близько 5 години ранку, про що власника гаража повідомили працівники МНС.

«Коктейлями молотова» — по подільських журналістах?

«Коктейлями молотова» — по подільських журналістах?

7 лютого 2014, 12:48

У Хмельницькому сьогодні вночі невідомі з «коктейлями молотова» напали на офіс телеканалів «Ексклюзив» та «TV7+», які знаходяться у центрі міста. Їх власником є позафракційний народний депутат Сергій Лабазюк.

Волинські журналісти хочуть вибачень від нового губернатора — натякають на кримінальну та матеріальну відповідальність

Волинські журналісти хочуть вибачень від нового губернатора — натякають на кримінальну та матеріальну відповідальність

7 лютого 2014, 12:47

Первинна профспілкова організація «Волинська незалежна медіа-профспілка» висловила обурення ситуацією, яка трапилася 6 лютого під приміщенням Волинської ОДА. Багато працівників медіа просто не пустили в середину на офіційне представлення нового губернатора Олександра Башкаленка. «Згідно зі ст.

Українська міліція таки має на озброєнні патрони, якими вбили двох людей на вулиці Грушевського

Українська міліція таки має на озброєнні патрони, якими вбили двох людей на вулиці Грушевського

7 лютого 2014, 12:40

У 2012-2013 році Міністерство внутрішніх справ за результатами тендерів придбало близько 17 000 12-міліметрів набоїв «для примусової зупинки автотранспорту». Саме такими набоями, згідно з розслідуванням російського журналіста Аркадія Бабченка, було вбито на вул.

Браконьєри вполювали... чупакабру?

Браконьєри вполювали... чупакабру?

7 лютого 2014, 12:35

На Прикарпатті у пастку браконьєрів потрапила чупакабра. Що це може бути саме ця загадкова істота, припустив заступник директора національного природного парку Галича Володимир Бучко.

В Амстердамі відкрили музей проституції

В Амстердамі відкрили музей проституції

7 лютого 2014, 12:22

Перший у світі музей проституції «Секрети кварталу червоних ліхтарів» 6 лютого відкрився для відвідувачів в Амстердамі, повідомляє Agence France - Presse. Автори ідеї стверджують, що там будуть показані усі ті подробиці роботи повій, «про які хочуть спитати, але бояться».

Прикарпаття «закатає» в асфальт 210 мільйонів

Прикарпаття «закатає» в асфальт 210 мільйонів

7 лютого 2014, 12:19

З неменшим жахом, ніж снігових заметів на дорогах, водії чекають потепління. Адже тоді шляхи лякатимуть ямковістю. Невтішна ситуація з асфальтовим покриттям на теренах усієї держави.

У Луцьку продовжується кіно акція — «Дивись українське!»

У Луцьку продовжується кіно акція — «Дивись українське!»

7 лютого 2014, 11:52

У рамках ініціативи «Дивись українське!» кінотеатр «Адреналін» організовує черговий показ українського фільму «Креденс», режисера Валентина Васяновича.  Жанр – драма, зйомки відбувалися у Львові.

Захарченко продовжує інформаційну війну проти Майдану — каже, що «радикали» готують теракти

Захарченко продовжує інформаційну війну проти Майдану — каже, що «радикали» готують теракти

7 лютого 2014, 11:32

Виконуючий обов’язки Міністра внутрішніх справ України Віталій Захарченко щодня виходить в інформаційний простір із заявами про ситуацію в Україні. Сьогодні офіційний сайт міністерства розмістив нову заяву головного міліціонера країни.