Шокуюче відео з вбивцями київського бійця АТО
Кримінал

Шокуюче відео з вбивцями київського бійця АТО

18 жовтня 2015, 00:38
10
-2
Сподобалось?
-2

27 вересня у Києві по звірячому вбили 31-річного бійця АТО Артема Приходька. Встановлено, що до злочину причетні Артур Бірюк, Євген Корнейко та Вадим Козаченко. Останній здався правоохоронця, двоє інших – у бігах. Усі троє спортсмени – учасники боїв без правил. Крім того, за даними Київської спілки ветеранів АТО, підозрювані входять до бандформування, яке уже понад півтора роки тероризує Святошинський район столиці. Військового збили автомобілем і протягнули під колесами кількасот метрів.

Також Київський спілка ветеранів АТО проводить власне розслідування. У розпорядження організації потрапило шокуючи відео, на якому фігуранти кримінальної справи за 10 хвилин до конфлікту з військовими побили відвідувачів столичного кафе «Чайхана».

https://www.youtube.com/watch?v=yvy8vf1Ghwg


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • UA
    UA

    Как в 37 валить эту быдлоту на месте без суда и следствия, иначе в европу нас возьмут лет через 1000

    18 жовтня 2015, 01:17
    Відповісти
    • Вуди
      Вуди

      Да с такой быдлотой нас возьмут только в ДНР или ХНР кокойто, с удовольствием.

      18 жовтня 2015, 01:35
      Відповісти
  • Пумба
    Пумба

    Сто пудова эти три педика кацапы, завезеннные в 33 году.

    18 жовтня 2015, 01:26
    Відповісти
  • коля
    коля

    пацаны красавци!!!!!!!!!!!!!!!!а таких хероев я видел в донецке обсирались на глазах от взрывов!а сюда приезжают ххерои!хреновы!а дибил !хочешь в эвропу вали нахер с бендерами

    18 жовтня 2015, 01:38
    Відповісти
    • ко ко коле
      ко ко коле

      Ко ко кой развелось вас мрази нищей шлюхи наражали удотов теперь возись с вами.

      18 жовтня 2015, 01:44
      Відповісти
    • ко коля
      ко коля

      А че это ты делал в донецке ты че сепар, СБУ я сепара нашел ловить его.

      18 жовтня 2015, 01:58
      Відповісти
    • UA
      UA

      Б-дебил!

      18 жовтня 2015, 02:04
      Відповісти
  • Епт
    Епт

    Пасаны пасаны е хвигею пасаны!!!

    18 жовтня 2015, 01:47
    Відповісти
  • Юрык
    Юрык

    Хлопці та цей пєдик з енакіева, такийже писть не уміе, мать теж пенисом по лбу постукали!

    18 жовтня 2015, 02:12
    Відповісти
  • тануна
    тануна

    за подачку лайк! , а кто виноват, только им известно. ничего не бывает просто так!

    18 жовтня 2015, 02:27
    Відповісти