На роботу в Рівненську обласну дитячу лікарню прийматимуть за конкурсом

На роботу в Рівненську обласну дитячу лікарню прийматимуть за конкурсом

Здоров’я

На роботу шляхом відкритого конкурсу відтепер прийматимуть у Рівненській обласній дитячій лікарні. Відповідне рішення прийняли адміністрація закладу та Наглядова рада, до складу якої входять громадські активісти, представники ЗМІ та волонтери.

Нове положення про прийом на роботу заступників головного лікаря, керівників підрозділів та медиків вже затвердив головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко.

- У закладімають працювати лише найкращі і найбільш мотивовані до нових знань фахівці своєї справи. Тому такий підхід до прийняття на роботу працівників думаю позитивно вплине на досягнення цієї мети.Адже за наявності вакантної посади та після прийняття рішення про конкурс, в ЗМІ буде розповсюджено інформацію про його проведення не пізніше ніж за місяць. Після надання кандидатами усіх необхідних документів, конкурсна комісія у складі представників адміністрації лікарні та Наглядової ради проведе з ними співбесіду та здійснить відбір шляхом відкритого голосування. Діяльність цієї комісії буде публічною та відкритою. Тому усі, хто виявив бажання, можуть бути присутніми на засіданні, - зазначив Віталій Бойко. 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!