Податкова виставила борг покійному Кузьмі Скрябіну (документ)

Податкова виставила борг покійному Кузьмі Скрябіну (документ)

Україна

Лист із квитанцією про заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску надійшов за місцем проживання покійного музиканта Андрія Кузьменка, якого більше знали під сценічним ім’ям Кузьма Скрябін. Про це непорозуміння із надання фотодоказу повідомив друг артиста музичний продюсер Андрій Бебешко.

«Привіт чуваки! На ім’я Кузьми Скрябіна щойно прийшло повідомлення про штраф з податкової… Не знаю, як йому про це сповістити!», - написав Бебешко на своїй сторінці у «Фейсбуку».

Квитанцію, за якою належить сплатити 1613 гривень 35 копійок надіслали з Головного управління ДФС у місті Києві. Натомість Олексій Мочанов висловив готовність заплатити борг за свого покійного товариша, якщо хтось наважиться прийняти гроші.

Як відомо, Андрій Кузьменко загинув в автомобільній аварії ще 2 лютого 2015 року. Похований у Брюховичах Львівської області.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×