Горе-матір розповіла, чому викинула тіло 3-річного сина у валізі

Горе-матір розповіла, чому викинула тіло 3-річного сина у валізі

Україна

Завдяки пильності пасажирів одного з рейсових автобусів на території Хмельниччини у п'ятницю, 2 серпня 2019 року, затримали жінку, яку місяць розшукувала Національна поліція. Це - 22-річна Ганна Пилявська, яка залишила мертвого сина у валізі в кущах поблизу гіпермаркету "Метро" на околиці Чернівців.

Наразі з участю матері проводяться необхідні слідчі дії.

"З приводу обставин події вона пояснила, що увечері 25 червня її трирічній дитині раптово стало погано, підвищилась температура. Вона на свій розсуд дала необхідні ліки для зниження температури та лягла з дитиною спати. А коли після опівночі прокинулась, то у дитини уже почались судоми. Коли вона почала шукати необхідні ліки і знову повернулась до дитини, то хлопчик уже був мертвий. Боячись за те, що її звинуватять у неналежному догляді, вона помістила у валізу тіло сина та вивезла подалі від свого місця проживання. А сама втекла і переховувалась більше місяця", - розповів заступник начальника Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області - начальник відділу Дем'ян Голянський.

Ці показання будуть перевірені слідчим шляхом у ході подальшого розслідування та буде надана належна правова оцінка діям вказаної особи.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×